Datour, Korfu, Lefkada, rakousko, zájezdy

O FIRMĚ

 

 

 

 

Obchodní firma Datour funguje jako cestovní kancelář a cestovní agentura již od 3.10. 1990. Z původní jedné prodejny v Pardubicích máme aktuálně 3 prodejny  – 1 x v Praze, 1 x v Hořicích a 1 x v Pardubicích. Původně jsme začínali jako cestovní kancelář zaměřená na poznávací zájezdy – pobytové zájezdy jsme nabízeli formou obchodního zastoupení pro několik dalších cestovních kanceláří. V letech 1998 – 2006 jsme pořádali vlastní pobytové zájezdy s leteckou dopravou na nádherný řecký ostrov Lefkada, což je jeden z ostrovů v Jónském moři. K tomu jsme si v letech 2003 a 2004 přibrali řecký ostrov Kréta – využili jsme možnosti nákupu letenek na letu z Pardubic, což naši klienti přímo nadšeně uvítali. Bohužel v dalších letech nedošlo již k dohodě mezi cestovními kancelářemi, které tento let společně tzv. „operovaly“, takže jsme zájezdy na Krétu nadále jen prodávali partnerským cestovním kancelářím. Jelikož jsme si Řecko zamilovali a několik let pořádali i oblíbené pobytově poznávací zájezdy s ubytováním v Levendi, cca 150 km severně od Athén – s dopravou autobusem a lodí, rozhodli jsme se v roce 2009 obnovit pořádání pobytových zájezdů s leteckou dopravou a od té doby pořádáme oblíbené letecké pobyty na Korfu.

Dále pořádáme pobyty v Rakousku po celý rok s vlastní dopravou, poznávací zájezdy do hor i do významných rakouských měst, zájezdy lyžařské i jedno a vícedenní adventy.

Naše zájezdy nabízí více než 150 partnerských cestovních kanceláří a agentur. Stejně tak naše cestovní agentura prodává zájezdy všech významných českých cestovních kanceláří – mezi naše největší partnery patří cestovní kanceláře Alexandria, Firo tour, Kovotour, Fischer, Exim, Vítkovice tours, Atis a celá řada dalších.

Vytvářím objednávku...