Datour, cestovní kancelář

Krásy Andalusie - pobytově-poznávací zájezd letecky ***

kufr

Termín:01.10. (Čt) - 11.10. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:11 dní, 10 nocí

ID hotelu:893576

Doprava:Letecky

Odletové místo:PRAHA - odlet 18:35, odlet ESP 22:05

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 26 390 Kč

Program
1. den: podvečer odlet z Prahy do Valencie, večeře bude zajištěna v le-tadle, transfer na Costa Blancu, ubytování obvykle v oblasti Benidormu.

2. den: v poledních hodinách příjezd do jižního Španělska na pobřeží Costa Blanca, ubytování, volno u moře. Večeře.

3. den: snídaně, návštěva největších evropských palmových hájů v Elche, které jsou zařazeny na seznam světového dědictví UNESCO. Nachází se zde na 300 000 palem datlových. Součástí palmového háje je městský park Parque Municipal a zahrada El Huerto del Cura. Přejezd do Granady. Cestou zastávka v Guadixu, městečku s památkově chráněnými bizarními jeskynními domy. Procházka jeskynním městem je opravdu nevšedním zážitkem. Ubytování v Granadě. Večeře.

4. den: snídaně, prohlídka perly Andalusie Granady (UNESCO), města tisíckrát opěvovaného básníky a spisovateli. Návštěva Alhambry, jedinečného komplexu maurských staveb, který se rozkládá na vyvýšenině nad městem. Jedinečně zachovalý komplex maurských staveb na světě. Nejstarší částí je pevnost Alcazaba, postavená na základech maurské pevnosti. Palacios Reales Nazarines s jedinečnými památkami – Patio de los Arrayanes a Patio de los Leones. Příjemné chvíle určitě strávíte v pohádkových zahradách Generalife. Pokračování prohlídky památek – katedrála, královská kaple, Albaicín. Fakultativně představení flamenga. Ubytování v Granadě. Večeře.

5. den: snídaně, celodenní prohlídka Cordoby – historické centrum (UNESCO) tvoří bývalá židovská čtvrť a nachází se zde také nejvýznačnější místní památka – Mezquita. Původem mešita z 8. století, v průběhu staletí byla zdokonalena a zkrášlena. V 13. století zde byla vybudována křesťanská kaple a posléze celá přestavěna v křesťanskou katedrálu. Za katedrálou je spleť uliček bývalého židovského města La Judería. Poblíž také naleznete hrad katolických králů Alcázar de los Reyes Cristianos. Ubytování v oblasti Sevilly. Večeře.

6. den: snídaně, celodenní prohlídka Sevilly (UNESCO) ležící na březích řeky Guadalquivir. Centrem je bývalá židovská čtvrť Santa Cruz, kde v okolí náměstí Plaza Virgen de los Reyes nalezneme nevýznačnější památky. Z daleka viditelnou dominantou je věž El Giralda, která se vy-píná nad rozsáhlým komplexem katedrály. Palácový komplex Alcazár, staré paláce a historické budovy, Torre del Oro nebo jedna z nejstarších býčích arén ve Španělsku Maestranza. Návrat na ubytování. Večeře.

7. den: snídaně, přejezd na ubytování na Costa del Sol. Volno u moře. Večeře.

8. den: snídaně, dopoledne návštěva anglického Gibraltaru, pevnosti ovládající vjezd do Středozemního moře. Odpoledne průjezd pohořím Sierra de Ronda do městečka Ronda. Návrat na ubytování. Večeře.

9. den: snídaně, dopoledne polodenní výlet do Mijas, vesničky „pueblos blancos“ s krásným výhledem na moře a hory nebo individuální volno u moře. Odpoledne prohlídka Málagy – katedrála, vrch Gibralfaro s opevněním a výhledem na město. Večeře.

10. den: snídaně, cesta při pobřeží do severní Andalusie. Zastávka v městečku Nerja, které má arabský původ, vyhlídka Balkon Evropy. Koupání nebo návštěva bílé vesničky Frigiliana, která patří mezi nejkrásnější bílé vesničky v oblasti Andalusie. V nejvyšší části naleznete maursko-mudejarskou čtvrť, typickou pro oblast Andalusie. Zastávka u mohutného akvaduktu Aguila z 18 století. Ubytování v oblasti Mojácar-Ameria. Večeře.

11. den: snídaně, individuální volno v letovisku. Transfer na letiště a odlet do Prahy (přílet okolo půlnoci).
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha–Valencie–Praha, transfery, letištní a palivové taxy, autobusovou dopravu v místě, 10x ubytování s polopenzí v hotelech *** (kromě 1. večeře v letadle), česky mluvícího delegáta v místě pobytu, pojištění proti úpadku CK.
Slevy
3. osoba na přistýlce 1 000 Kč.
Příplatky
komplexní pojištění 330 Kč/osoba, jednolůžkový pokoj 7 000 Kč/zájezd, záloha na prohlídku Alhambry s místním průvodcem 1 200 Kč (nutno uzavřít ihned při objednání zájezdu, uzávěr-ka dle disponibility, po 30.6. vždy na zpětné potvrzení).
Poznámky
Doporučená výměna na vstupy: 100 Euro. Poznámka: ceny za vstup do Alhambry podléhají zvláštním podmínkám, které naše CK nemůže ovlivnit. Konečná cena vstupu je stanovena na základě nákupní ceny od španělského partnera.
Náš tip
11 denní letecký poznávací zájezd po jižním Španělsku.

Krásy Andalusie - pobytově-poznávací zájezd letecky ***

destinace: Španělsko, Andalusie

termín:01.10. (Čt) - 11.10. (Ne) 2020 (11 dní, 10 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / PRAHA - odlet 18:35, odlet ESP 22:05

strava: Polopenze

cena: 26 390 Kč

Krásy Andalusie - pobytově-poznávací zájezd letecky
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Datour s.r.o. IČO: 26002311
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...