Datour, cestovní kancelář

Hotel Vile Park Premium ***

kufr

Termín:01.10. (Ne) - 03.10. (Út) 2023

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:1028807

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 2 916 Kč

Vybavení
recepce, venkovní bazén a hotelová pláž, vodní komplex Termaris, kasino, bankomat, dětské hřiště, úschovna zavazadel, trezor, minimarket v objektu, klimatizace a další
Ubytování
2+0 Premium, cca 22 m2 - 2lůžkový pokoj Premium.1+0 Premium, cca 22 m2 - 1lůžkový pokoj Premium.2+1 Premium, cca 22 m2 - 2lůžkový pokoj Premium s možností přistýlky pro dítě do 12 let.2+2 Premium Family, cca 22 m2 - 2lůžkový pokoj Premium s možností až 2 přistýlek pro děti do 12 let.2+3 Premium Studio - rodinný pokoj Premium Studio 2(+3) až pro 2 osoby a 3 děti do 12 let.
2+2 Connecting Premium Family - rodinný pokoj typu connecting room (propojené pokoje) až pro 2 osoby a 2 děti do 12 let.Pokoje jsou vybavené: klimatizace, fén, TV, telefon, sprcha, WC.
Stravování
polopenze formou bufetu.Strava je podávána v Hotelu Histrion, který se nachází vedle hotelu Vile Park.
Alert
FIRST MINUTE sleva 10% platná do 31.03. pro pobyty 12.05.-22.12.2023!
Tipy
- ubytování přímo u moře- největší vodní komplex na slovinském pobřeží Termaris- hotelová pláž a bazény Arcobaleno- slevy pro děti
Obecný popis
Vile Park se skládá z několika vil, z nichž Villa Galeja má 66 zrekonstruovaných pokojů Premium. Hotel má pláž, venkovní bazén a přístup do krytých bazénů Sea Water Park Termaris. Byl postaven vedle zříceniny zvonice kostela svatého Bernardina. Některé pokoje Premium na vás zapůsobí balkonem s nádherným výhledem na záliv a některé terasou s nádherným výhledem na středomořskou vegetaci. Zrekonstruované pokoje hotelu Vile Park Premium vyprávějí příběh levandule, běžné rostliny v této části slovinské Istrie.
Poloha
komplex Vile Park leží přímo na břehu moře, mezi přímořskými letovisky Piran a Portorož. Středisko St. Bernardin leží asi 2 km od historického městečka Piran a 1,5 km od Portorože (dostupné po promenádě). Komplex Vile Park se skládá z 5 vil - Galeb, Galeja, Orada, Nimfa a Vila Barka.
Doplňující informace
- dětská postýlka: na zpětné potvrzení, za poplatek 7 EUR/noc 
- domácí zvíře: není povoleno
- parkování: u hotelu zdarma, v omezeném množství
Sport a zábava
ubytovaní hosté mají v ceně vstup do vodního světa Termaris (otevřen od 4.června 2020) který je otevřen 12 měsíců v roce a disponuje 2 400 m2 vodní plochy a letní terasou. Komplex je rozdělen do dvou částí. Pravá strana pro relaxaci a levá pro vodní radovánky. Bazény v mořském aquaparku Termaris jsou naplněny tím, čemu se říká „mladé moře“ – mořskou vodou bohatou na minerály z mnoha přítoků, které do ní proudí. Díky tomu je koupání v našich bazénech dokonalým mořským zážitkem.- plavecký bazén- relaxační bazén s vodními masážními lehátky- zážitkový bazén s vodními atrakcemi, tryskami a gejzíry- několik vířivek- dětský bazén se skluzavkami a vodními atrakcemi- saunový svět: finská sauna, turecká sauna a soláriumHosté hotelu Vile Park mají také vstup do bazénů a na hotelovou pláž Arcobaleno (otevřeno od 15. června do 15.září):- venkovní zážitkový bazén- plavecký bazén- travnatá pláž s lehátky a slunečníky (za případný poplatek)
Pláž
ubytování přímo u pláže. Betonová plata, travnaté plochy. Na pláži lehátky a slunečníky (za případný poplatek). Bar na pláži.
Povinné poplatky na místě
pobytová taxa: dospělá osoba 2,50 EUR/os./den. Registrační poplatek : 1 EUR/os./pobyt.

Hotel Vile Park Premium ***

destinace: Slovinsko, Jaderské pobřeží a kras, Portorož

termín:01.10. (Ne) - 03.10. (Út) 2023 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

cena: 2 916 Kč

Hotel Vile Park Premium
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Za sluncem s.r.o. IČO: 42869650
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...