Datour, cestovní kancelář

Adventní Bratislava, termální lázně Györ a nedělní Vídeň

kufr

Termín:01.12. (So) - 02.12. (Ne) 2018

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:751115

Doprava:Autobus

Odletové místo: (00:00)

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 2 390 Kč

Popis a poloha
Zájezd během kterého poznáte hned 3 země - sobotu zahájíte v Bratislavě, následně se přesunete do maďarského Györu do termálních lázní a v neděli si vychutnáte Vídeň bez davů turistů.
Ubytování
hotel Ibis*** v centru Györu.
Program
1.den: Ráno odjezd (Praha, HK 6:30, PCE 7:00, Brno 9:30) do Bratislavy, prohlídka Starého města s průvodcem, Michalská brána, katedrála sv. Martina, Primaciální palác, Bratislavský hrad. V individuálním volnu návštěva adventních trhů. Ty největší se nacházejí na třech náměstích a to na Hlavním, Františkánském a Primaciálním. Na trzích můžete koupit výborné občerstvení, stačí pouze jmenovat klobásy, sýry, medovník, koláče nebo oplatky. Cca v 15:00 hod. odjezd do maďarského Györu s krásným barokním centrem a úzkými uličkami s obchůdky, kavárnami a cukrárnami. Dominantou města je biskupský hrad a palác Püskpökvár, naproti kterému se nachází bazilika svatého Štěpána. Pro zájemce koupání v termálních lázních areálu Rába Quelle (vstup cca 10 EUR/osoba, nutné vzít si vlastní ručník a župan), otevřeno je do 21:00 hodin. Termální voda o teplotě 67° C tryská z hloubky 2 000 metrů. Průměrná teplota vody se pohybuje okolo 37-38°C a díky vyššímu obsahu jódu a křemíku je voda vhodná pro léčení zánětů kloubů a svalů, ale i pacienty se zánětem průdušek. Kromě termálních jsou zde i zážitkové bazény se skluzavkami, kanál s divokou vodou, jeskyně či vodopád, a mnoho dalších atrakcí. Anebo se můžete vypravit na vánoční trh a ochutnat tradiční klobásky a pálenku. Ubytování v hotelu IBIS*** v centru Györu. 2.den: Po snídani následuje přesun do centra Vídně a pěší prohlídka historického centra s průvodcem. Nevynecháme monumentální Dóm sv. Štěpána, císařskou rezidenci Hofburg, budovu Opery, nejstarší náměstí Hoher Markt, ani životem pulzující ulice Graben a Kärtner Strasse. Poté individuální volno k návštěvě nejznámějších adventních trhů před Novou radnicí a vychutnání vánoční atmosféry. Přibližně v 18:00 hod. odjezd do ČR.
Cena zahrnuje
dopravu busem, 1x ubytování v 3* hotelu v Györu se snídaní, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.
Příplatky
jednolůžk. pokoj 700 Kč, komplexní cestovní poj. vč. storna 70 Kč.
Nástupní místa
Trasa M - Praha, Poděbrady - dálnice Trasa S - Hradec Králové, Pardubice, Holice nebo Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy (-150), Brno (- 200) Trasa Q - Trutnov (+ 180) , Hostinné (+300), Dvůr Králové nad Labem (+250), Hořice (+200), Úpice (+250), Červený Kostelec (+250), Náchod (+300), Jaroměř (+150)
Náš tip
Zájezd, během kterého poznáte hned tři země - sobotu zahájíte prohlídkou Bratislavy, následně se přesunete do maďarského Györu na relaxaci do termálních lázní a v neděli si vychutnáte adventní kouzlo Vídně bez davů turistů.
01.12. (So) - 02.12. (Ne) 2018 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělý - pevné lůžko další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-2 390 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Adventní Bratislava, termální lázně Györ a nedělní Vídeň

destinace: Slovenská republika, Bratislavský kraj, Bratislava

termín:01.12. (So) - 02.12. (Ne) 2018 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

cena: 2 390 Kč

Adventní Bratislava, termální lázně Györ a nedělní Vídeň
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Datour s.r.o. IČO: 26002311
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...