Datour, cestovní kancelář

Lefkada, Kefalonie, Zakynthos

kufr

Termín:08.09. (Út) - 20.09. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:13 dní, 12 nocí

ID hotelu:664382

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 17 990 Kč

Poloha
Zájezd propojuje volné dny u Jónského moře s poznáním krásných řeckých ostrovů. Učaruje nám zdejší pohostinnost, přírodní krása, fascinující hory a vody Jónského moře, toto vše symbolizuje Jónské souostroví, které se táhne dolů podél západního pobřeží řecké pevniny.
Program

1. den
Odjezd v odpoledních hodinách do Itálie.
2. den
Nalodění na trajekt, plavba Středozemním mořem.
3. den
Vylodění. PARGA - romantické přímořské letovisko horského kraje Epirus s okouzlujícím výhledem na benátský hrad a pláž Valtos. Projdeme se úzkými středověkými uličkami i bývalou tureckou čtvrtí a vystoupáme k majestátním bílým sochám na vrcholu útesu Zalongo, které byly postaveny na počest řeckých žen, které se skokem z útesu zachránily před vzetím do otroctví. Přejezd na ostrov Lefkada na ubytování.
4. den
OSTROV LEFKADA , pobyt u moře.
5. den
Okruh ostrovem LEFKADA . Benátská pevnost SANTA MAURA, poté pravoslavný KLÁŠTER FANEROMENI, odkud se naskýtá nádherný panoramatický pohled na okolní krajinu a pobřeží. Horská vesnička KARYA. Koupání na písečné PLÁŽI KATHISMA, jedna z nejkrásnějších na ostrově a VASSILIKI, druhé nejnavštěvovanější letovisko ostrova, se světoznámým střediskem windsurfingu.
6. den
Pobyt u moře nebo fakult. lodní výlet na ostrovy Scorpios a Meganissi. Vykoupeme se v jeskyni Papanikolis, prohlédneme si OSTROV MEGANISSI a tradiční městečko SPARTOCHORI. Obeplujeme OSTROV SCORPIOS řeckého magnáta A. Onassise.
7. den
Přejezd na OSTROV KEFALONIE , odpočinek.
8. den
Výlet za poznáním ostrova KEFALONIE , KLÁŠTER SV. GERASIMA, zasvěcený svatému patronovi ostrova, návštěva vinařského závodu Robola, krápníkové jeskyně DROGARATI. Zastávka na oběd v AGIA EFIMIA, malebný přístav s jachtami, obklopený horskými svahy. Pláž Myrtos - zastávky na focení. Na závěr dne prohlídka ARGOSTOLI, velmi živé hl. město.
9. den
Trajektem přejedeme na OSTROV ZAKYNTHOS , při plavbě uvidíme MODRÉ JESKYNĚ, vyhlášenou přírodní atrakci ostrova, po připlutí transfer do hotelu a odpočinek u moře, koupání.
10. den
Okruh po ostrově ZAKYNTHOS . Návštěva stejnojmenného hl. města, náměstí Solomou, kostel sv. Dionýse (patron ostrova), tradiční uličky s podloubími, zastávka na kopci Bochali s nádherným výhledem na město. Tradiční vesnice KATASTARI. PLÁŽ NAVAGIO se ztroskotanou obchodní lodí, tuto nádhernou scenérii si prohlédneme a vyfotíme z vysokého útesu. Nedaleko se nachází nejstarší klášter ostrova ANAFONITRIA a poslední zastávkou bude vesnice EXO CHORA, kde uvidíme nejstarší olivovník na ostrově.
11. den
Přejedeme do starověké OLYMPIE (UNESCO), kde si prohlédneme posvátný okrsek náboženství a sportu, archeologický areál s olympijským stadionem, Archeologické muzeum. V podvečerních hodinách nalodění v Patrasu na trajekt do Itálie.
12. den
Plavba, poté jízda Itálií.
13. den
Návrat do ČR v časných ranních hodinách.
Ubytování
hotel
Stravování
snídaně
Fakultativní nabídka
pojištění léčebných výloh a storna
8x večeře
lůžko ve 4lůžkové kabině na trajektu tam i zpět
1/1 pokoj - povinný při nedoobsazení
Doprava
autokarem
Cena zahrnuje
-doprava busem
-trajekt do Řecka a zpět (polohovací sedadla)
-veškeré trajekty při přejezdech
-8x ubytování v hotelu **/*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím (4x hotel na Lefkádě, 2x hotel na Kefalonii, 2x hotel na ostrově Zakyntos)
-8x snídaně
-průvodce
Cena ne zahrnuje
-V ceně není zahrnuta pobytová taxa (platí se na místě).

Lefkada, Kefalonie, Zakynthos

destinace: Řecko, Poznávací zájezdy - Řecko, Řecko

termín:08.09. (Út) - 20.09. (Ne) 2020 (13 dní, 12 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

cena: 17 990 Kč

Lefkada, Kefalonie, Zakynthos
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Mayer & Crocus, s.r.o. IČO: 25622706
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...