Datour, cestovní kancelář

Korfu a Albánie - letecky

kufr

Termín:25.09. (Pá) - 03.10. (So) 2020

změnit termín

Délka pobytu:9 dní, 8 nocí

ID hotelu:664381

Doprava:Letecky

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 22 690 Kč

Program

1. den
Odlet z Prahy na Korfu . Dle času letu přejezd trajektem do Albánie. Ubytování.
2. den
Celodenní výlet do starobylého města GJIROKASTRA (UNESCO), rodiště bývalého diktátora Albánie, Envera Hoxhy, návštěva citadely s hodinovou věží, etnografického muzea, starého bazaru, či nádherné otomanské architektury okolních čtvrtí. Cestou zastávka u přírodní rezervace „MODRÉ OKO“, kde se podíváme na vyvěračku křišťálové (pitné) vody z jeskyní, které přesahuji hloubku 72 m.
3. den
Největší archeologický areál v Albánii – BUTRINT (UNESCO). Procházka mezi zachovalými antickými objekty a nově vybudovaným špičkovým muzeem. Jedno z nejhezčích míst Albánské riviéry – KSAMIL – koupání v tyrkysové zátoce.
4. den
Trajekt zpět na Korfu , ubytování, pobyt u moře.
5. den
Celodenní výlet: romantický ACHILLION - zámeček císařovny Sissi , přejezd na poloostrov KANÓNI s výhledem na Myší ostrov (Pontikonisi), klášter Vlacherna a přistávací dráhu korfského letiště umístěnou přímo u moře. Cestou do hlavního města Kerkyra zastávka u vykopávek starověkého města Korfu a římských lázní, procházka parkem MON REPOS. KERKYRA (UNESCO) - hlavní město ostrova s pevnostmi, byzantskými kostely a mnoha dalšími památkami. Procházka centrem městem okolo hlavních památek (Stará pevnost, Palác sv. Michala a Jiří, třída Liston, kostel sv. Spyridona). Individuální volno na nákupy nebo návštěvu památek.
6. den
Pobyt u moře. Pro zájemce fakultativně: lodní výlet do městečka PARGA (významné město na řecké pevnině s benátskou pevninou) a na řecký ostrov PAXOS .
7. den
2. výlet: Severozápadní pobřeží ostrova - městečko SIDÁRI - krásně tvarované pískovcové skály, které dotvářejí kulisu plážím, známý Kanál lásky. Severovýchodní pobřeží ostrova - oblíbené turistické městečko KASSIOPI s malým přístavem. Cesta východním pobřežím ostrova a přejezd na západní pobřeží, návštěva likérky s ochutnávkou. PALEOKASTRITSA - jeden z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších koutů ostrova. Malebná zátoka se spletitými poloostrovy v tyrkysovém moři. Vyhlídka BELLA VISTA považovaná za nejkrásnější na Korfu.Vyhlídka na ANGELÓKASTRO - zříceniny byzantské pevnosti na vysokém skalisku vypínajícím se nad pobřežím, Nádherný výhled a subtropická vegetace dávají místu magický nádech.
8. den
Pobyt u moře.
9. den
Odlet z Korfu do Prahy.
Poloha
Příjemný letecký pobytový zájezd s výlety s ubytováním na dvou místech v Albánii a na Korfu. Albánie je nádherná země s vysokými horami a tyrkysovým mořem a s nepřehlédnutelnou řadou památek, z nichž některé jsou zapsané na seznam UNESCO. Jestli je Korfu nejkrásnějším ostrovem Řecká záleží na subjektivních pocitech každého návštěvníka. Objektivně je ale ostrovem nejzelenějším, což mu dává v kontrastu se zelenomodrým mořem neodolatelný půvab.
Ubytování
hotel
Stravování
polopenze
Fakultativní nabídka
pojištění léčebných výloh a storna do 15 000 Kč
připojištění vyššího storna do 40 000 Kč
1/1 pokoj
Doprava
letecky
Cena zahrnuje
-letecká přeprava včetně všech tax
-doprava autobusem dle programu
-průvodce
-8x nocleh v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
-7-8x polopenze (dle času letu)

Korfu a Albánie - letecky

destinace: Řecko, Poznávací zájezdy - Řecko, Řecko

termín:25.09. (Pá) - 03.10. (So) 2020 (9 dní, 8 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky /

strava: Polopenze

cena: 22 690 Kč

Korfu a Albánie - letecky
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Mayer & Crocus, s.r.o. IČO: 25622706
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...