Datour, cestovní kancelář

Paradise Beach hotel ***

kufr

Termín:

změnit termín

Délka pobytu:

ID hotelu:897507

Doprava:0

Odletové místo:0

Strava:0

Cena vč. tax: 0 Kč

Poloha
rodinný hotel 3* leží přímo u malebné písečně-oblázkové pláži (hrubší písek) s pozvolným vstupem do vody, stranou od rušné hlavní třídy přetínající letovisko Nidri, v dosahu veškerého zázemí, cca150 m od centra střediska s nespočtem restaurací, barů a obchodů s nejrůznějším tradičním sortimentem. Najdete zde všechny druhy zábavy a rozptýlení včetně široké nabídky vodních sportů, potápění či jachtingu. Místo, díky své poloze, je chráněno proti vlnám a proto zde převažuje velice klidná hladina usnadňující koupání i slabším plavcům či dětem. Středisko Nidri je, díky své poloze uprostřed východního pobřeží, výtečným výchozím bodem pro vaše výlety na pláže severo či jihozápadu ostrova. Doporučujeme pronájem auta či motorky a objevování nevšedních scenérií, romantických zákoutí, kterými je Lefkáda doslova protkaná. Výhodou ostrova je, že není zbytečně velký a ani malý a proto dojezdové vzdálenosti nejsou nikterak velké. Od letiště je hotel vzdálený 40 km, od hlavního města Lefkas 17 km, středisko Vasiliki (vyhlášený ráj windsurfařů) je 17 km od Nidri, jediné středisko na západní straně ostrova- Agios Nikitas - je vzdáleno cca 30 km.
Vybavení
třípodlažní rodinný hotel 3* má celkovou kapacitu 19 pokojů. Nabízíme ubytování v standardních pokojích se snídaní s max.kapacitou až 4 osoby. Hotel má malou recepci s knihovnou a malým barem, doménou je hotelová terasa s pergolou utopená v zeleni s všudypřítomnými květy plazícími se až po hotelové budově a lemovaná palmami. Terasa je srostlá s úzkou pláží a skýtá malebný pohled na v moři rozseté ostrůvky Prigiponésie. Našim klientům je k dispozici plážový servis (zdarma lehátka, slunečníky a plážová osuška). Terasa slouží ke stravování (snídaně) a příjemnému posezení u lehčího oběda, kávy či jiného nápoje během celého dne. V přízemí jsou toalety, vedle budovy sprcha se sladkou vodou. WiFi pro naše klienty zdarma (funguje pouze v přízemních prostorách ). Hotel má vlastní bezplatné parkoviště.
Stravování
v ceně pestré snídaně s důrazem na řecké produkty (jogurt, ovoce a zelenina z vlastní produkce aj.), podávané na terase s výhledem na moře formou bohatého bufetu. Během dne hotel nabízí lehčí občerstvení (saláty, meze a pod), v poledne obědy (nutno sjednat předem s obsluhou). Ve večerních hodinách slouží terasa k příjemnému posezení u skleničky domácího vína nebo jiného alko či nealko nápoje.
Lze sjednat polopenze: snídaně v hotelu, večeře v partnerské tradiční řecké taverně. Nápoje u večeří si klient hradí.
Pokoje
velice čisté a udržované 2ůžkové pokoje, z nichž některé nabízí možnost 1-2 přistýlek. V hotelu najdete standardní pokoje s výhledem do krajiny, za příplatek 2 dvoulůžkové pokoje s bočním a několik dalších pokojů s přímým výhledem na moře (doporučujeme včasnou rezervaci). Všechny pokoje mají vlastní příslušenství se sprchou, jsou vybaveny rovněž minilednicí a individuální klimatizací. Všechny jsou v prvním a druhém patře, mají svůj různě veliký balkon s patřičným výhledem.
Hodnocení
jedná se o vskutku jedinečné místo letoviska s jednoduchým a tradičním řeckým hotýlkem. Vše je udržované, čisté a v duchu rodinné přátelské atmosféry. Věříme, že i pro Vás se stane garancí nezapomenutelné dovolené. Jde o hotel s největší návratností klientů nejen na Lefkádě. Hotel nabízíme jako jediná česká CK již řadu let. Málokteré zařízení má tak veliké procento stále se vracejících věrných klientů jako Paradise Beach. I když zde není bazén, i když hotel nenabízí švédské stoly či dokonce all inclusive stravování, jedná se o tak kouzelné a romantické místo v pěším dosahu zábavy a rozptýlení, že každoročně přitahuje jak magnet široké spektrum našich klientů. Nejedná se o zařízení výhradně pro páry, ale díky slevám až na 2 děti do 16 let, doporučujeme i pro rodiny s dětmi nebo starší klienty. Zcela výjimečné jsou pokoje Front Sea View (přímý výhled na moře) s neopakovatelnými pohledy na nejbližší ostrovy a široké pobřeží.
Poznámka
HOTEL BÝVÁ VYPRODÁN JAKO PRVNÍ. DOPORUČUJEME VČASNOU REZERVACI.
Cena zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatky
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Paradise Beach hotel ***

destinace: Řecko, Lefkáda, Nidri

termín: () | změnit termín

doprava: 0 / 0

strava: 0

cena: 0 Kč

Paradise Beach hotel
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...