Datour, cestovní kancelář

Ikos Dassia Resort ****

kufr

Termín:29.09. (Út) - 06.10. (Út) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:897511

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 43 690 Kč

Poloha
zcela nově otevřený luxusní hotelový komplex řadící se do řetězce IKOS Resorts leží v oblíbeném středisku Dassia na východě ostrova a rozléhá se na velké ploše osázené piniemi, olivovníky a palmami a dotýká se dlouhé a široké písečné pláže. Hlavní město Kerkyra je vzdáleno pouhých 12 km (doba transferu cca 20 min). Díky místní hromadné dopravě se lze ze střediska snadno dostat i do dalších zajímavých míst ostrova.
Vybavení
komplex tvoří 2 hlavní 5patrové budovy a několik samostatných bungalovů a vilek (některé s vlastním bazénem) vsazených do okolní bohaté zeleně. Celková kapacita resortu je 400 pokojů či suit. Venkovní areál je protkán bazény různých tvarů a stylů. V hlavních budovách Vás přivítá recepce s lobby a barem, ke stravování je k dispozici celkem 7 restaurací á la carte a 1 bufetová restaurace (speciality jak tradiční řecké kuchyně, tak i kuchyně středomořské, asijské aj. ). V nabídce hotelových služeb je i pokojový gastro servis. K posezení je k dispozici několik vnitřních i venkovních barů či vináren s reprodukovanou nebo živou hudbou, rovněž bar na pláži. Vnitřní prostory obou hlavních budov dále nabízí svým hostům wellness centrum - parní lázně, sauna, vnitřní bazén, masáže a další lázeňské či beauty procedury, fitness centrum (některé části lázní, restaurací, areálu venkovních bazénů a pláže jsou vyhrazeny pouze pro dospělé 16+). Nechybí minimarket, TV sál, knihovna, prádelna, lékař, herny, business centrum, internetový koutek, dětský klub. Rozlehlý venkovní areál nabízí celkem 7 bazénů (některé vyhrazené pouze pro děti) a řada slunečních teras s lehátky a slunečníky (zdarma i na pláži přilehlé k resortu). K aktivnějšímu odpočinku jsou k dispozici 2 tenisové kurty, aerobic, jóga, pilates, zumba, aktivity pro nejmenší, košíková, stolní tenis, šipky, na pláži pak plážový volejbal a plážový tenis, pronájem šlapadel a kánoí, windsurfing, řada vodních atrakcí střediska vodních sportů, škola potápění aj. Hotel pořádá animační programy nejen pro nejmenší hosty. WiFi ve společných prostorách a parkování jsou samozřejmostí.
Stravování
all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu/servírovaná (dle nabídky v jednotlivých restauracích, vyžadováno formálnější oblečení), během dne snack, odpolední káva/čaj, zákusky, zmrzlina, místní i dovozové alko a nealko nápoje ve všech barech po celý den, možnost dětského menu.
Pokoje
hotelové pokoje a suity jsou luxusně zařízené a dělí se do více kategorií. Všechny mají individuální klimatizaci, sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, SAT-TV, WiFi připojení, minibar, trezor, kávovar, coffee/tea set, balkon nebo terasu (výhled na hory, zahradu nebo na moře). Pokoje pro 2-3 osoby se dělí do kategorií Promo (23 m2), Superior (25 m2), Family (50 m2, oddělená ložnice, kapacita 2-4 osoby). Suity pro 2-4 osoby se dělí do katogorií Junior (35 m2), Panorama Junior (35 m2, výhled na moře),Panorama Junior Private Garden (35 m2, vlastní zahrada, výhled na moře), Deluxe Junior (40 m2, zahrnuje Deluxe program – samostatný bazén a část pláže), Deluxe Junior Private Pool a Deluxe Junior Private Pool Beach front (40-50 m2, vlastní bazén, zahrnuje Deluxe program – samostatný bazén a část pláže, u pláže). U suit možnost 1 samostatné ložnice, u kategorie Deluxe Bungalow (85 – 90 m2, kapacita 2-6 osob, 2 samostatné ložnice) lze sjednat ubytování s vlastním bazénem a zahradou, u všech zahrnuje Deluxe program – samostatný bazén a část pláže. Kategorie vily (120 m2, kapacita až 7 osob) rovněž zahrnuje Deluxe program – samostatný bazén a část pláže, vlastní bazén a zahradu, umístění u pláže.
Hodnocení
vysoce kvalitní nový hotelový komplex se výtečnou vybaveností, pestrou škálou a vysokou kvalitou služeb, oceňujeme i rozmanitost typů ubytování. Výhodou je bezpochyby skvělá poloha u vlastní pláže a stravování v hotelu. Hotel je vhodný jak pro náročnou klientelu, tak i pro rodiny s dětmi. Výhodou jsou separované části určené pouze dospělým.
Odkaz
www.ikosresorts.com
Cena zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatky
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Ikos Dassia Resort ****

destinace: Řecko, Korfu, Dassia

termín:29.09. (Út) - 06.10. (Út) 2020 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: All inclusive

cena: 43 690 Kč

Ikos Dassia Resort
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...