Datour, cestovní kancelář

Sea View/Graciela ***

kufr

Termín:31.08. (So) - 11.09. (St) 2019

změnit termín

Délka pobytu:12 dní, 11 nocí

ID hotelu:770907

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Bez stravy, Snídaně

Cena vč. tax: 15 290 Kč 9 490 Kč

Popis a poloha
příjemná studia a apartmány se nacházejí v zahradě v letovisku Arillas, cca 30 m od písečné pláže dostupné přes místní komunikaci.
Vybavení
bazén s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky zdarma, restaurace s nádherným výhledem na moře provozována majitelem apartmánů, wifi ve společných prostorách i studiích a apartmánech.
Ubytování
dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky mají balkon nebo terasu, vlastní sociální zařízení a vybavený kuchyňský kout. Klimatizace je za poplatek 5 EUR/ studio/ den. Apartmány až pro 5 osob tvoří dvě oddělené ložnice s terasou, vybavený kuchyňský kout a vlastní sociální zařízení. Klimatizace je za poplatek 10 EUR/ apartmán/ den.
Stravování
vlastní, možnost dokoupení snídaní formou bufetu ve vedlejším hotelu Bardis.
Náš tip
Velmi pěkné ubytování s velkým bazénem téměř u pláže. Doporučujeme náštěvu restaurace patřící k ubytování s nádherným výhledem na moře.
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Korfu - Praha, letištní a bezpečností taxy, palivový příplatek, transfer z/na letiště v místě pobytu, ubytování ve studiu/apartmánu, služby česky mluvícího delegáta, pojištění pro případ úpadku CK ve smyslu zákona 159/9 Sb.
Slevy
děti do 2 let (bez nároku na lůžko a služby) jsou ZDARMA, dětské ceny platí pro děti ubytováné na 3. lůžku ve studiu, příp. na 4., resp. 5. lůžku v apartmánu.
Příplatky
komplexní cestovní pojištění vč. storna 35 Kč/osoba/den, možnost dokoupení snídaní za 130 Kč/osoba/den - snídaně jsou formou bufetu ve vedlejším hotelu Bardis. Možnost dokoupení večeří za 460 Kč/osoba/den - večeře jsou servírované menu o 4 chodech podávané v taverně u ubytování. Případně možnost dokoupení polopenze za 460 Kč/osoba/den. Děti do 12ti let mají na večeře, příp. polopenzi slevu 100 Kč.
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu 35 Kč/osoba/den, pobytovou taxu 0,5 EUR/pokoj/den - výše taxy se může změnit. Možnost dokoupení snídaní za 150 Kč/osoba/den, snídaně jsou formou bufetu a podávají se ve vedlejším hotelu Bardis.

Sea View/Graciela ***

destinace: Řecko, Korfu, Arillas

termín:31.08. (So) - 11.09. (St) 2019 (12 dní, 11 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Bez stravy, Snídaně

cena: 9 490 Kč

Sea View/Graciela
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Datour s.r.o. IČO: 26002311
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...