Datour, cestovní kancelář

Ostrov Korfu - zelený ráj Jónských ostrovů

kufr

Termín:09.06. (So) - 20.06. (St) 2018

změnit termín

Délka pobytu:12 dní, 11 nocí

ID hotelu:665886

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 21 290 Kč

Popis a poloha
pobytově-poznávací zájezd na ostrově Korfu
Název
OSTROV KORFU - "zelený ráj" Jónských ostrovů
Program
1.den: odlet z Prahy na ostrov Korfu, transfer na ubytování.
2. den: snídaně, celodenní individuální volno u moře (možnost využití fakultativních výletů), večeře.
3. den: snídaně, celodenní výlet Okruh ostrovem, z letoviska pojedeme přímo do zámečku Achillion (vstup cca 8 EUR), který si nechala postavit rakouská císařovna Alžběta (Sissi). Po prohlídce přejedeme na historický poloostrov Kanoni, kde se původně nacházelo starověké město Kerkyra. Po cestě navštívíme likérku Kum-Quat. V Paleokastritse si prohlédneme mužský ortodoxní klášter ze 13. stol. V Paleokastritse je také možné využít polední přestávku na koupání v moři, projížďku loďkou do jeskyň nebo oběd. V odpoledních hodinách vyjedeme na vyhlídkové místo zvané Bella Vista a zastavíme u vesničky Makrades na nákup přírodních výrobků - olivového oleje, domácího vína, mýdla z olivového oleje, místního koření, krémů apod. Z Makrades se vrátíme zpět do letoviska. Večeře.
4. den: snídaně, celodenní individuální volno u moře (možnost využití fakultativních výletů), večeře.
5. den: snídaně, lodní výlet Parga a Paxos, plavba výletní lodí podél jižního pobřeží ostrova Korfu na ostrov Paxos. Na Paxosu je možnost prohlídky městečka Gaios nebo občerstvení v některé z místních taveren. V poledních hodinách přeplujeme do malebného městečka Parga, ležícího na pobřeží pevninského Řecka. V Parze je čas na prohlídku města, návštěvu zříceniny středověkého hradu, koupání, nákup suvenýrů atd. V odpoledních hodinách návrat lodí na Korfu. Večeře.
6. den: snídaně, celodenní individuální volno u moře (možnost využití fakultativních výletů), večeře.
7. den: snídaně, výlet do Albánie, plavba rychlou lodí do albánského přístavu Saranda. Prohlídka archeologického místa Butrint s řadou památek z antického Řecka a Říma. Prohlédneme si divadlo, gymnázium, lázně atd. a procházkou vyjdeme na vrcholek kopce s benátskou pevností, odkud se otvírá krásný výhled do okolí. Vrátíme se na oběd do města Saranda. Po obědě odpočinkový výlet autobusem do vnitrozemí Albánie k pramenům řeky Bystrice do malebné oblasti zvané „Modré oko“ (výlet Butrint + “Modré oko cena cca 24 EUR/ osoba).
8. den: snídaně, celodenní individuální volno u moře (možnost využití fakultativních výletů), večeře.
9. den: snídaně, výlet Pantokrator, návštěva starověké vesnice Nymfes, kde se pěstuje 80% produkce Kum Quatu (malé citrusové ovoce podobné pomerančům), krátká procházka k poustevně a ruině klášteru, pokračujeme busem až téměř k vrcholu nejvyšší hory ostrova Pantokrator (906 m n.m.), se stejnojmenným malým klášterem, úžasné panorama, výhledy do Albánie, Řecka, na celý ostrov Korfu a za dobré viditelnosti lze spatřit i italské pobřeží Otranta. Odpočineme si u moře v Kassiopi a pokračujeme pod vysoké útesy PEROLULADES, procházka až k divokým skaliskům mysu Drastis na severozápadní výspě ostrova.
10. den: snídaně, celodenní individuální volno u moře (možnost využití fakultativních výletů), večeře.
11. den: snídaně, celodenní individuální volno u moře, večer transfer na letiště a odlet do Prahy.
Cena zahrnuje
Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha – Korfu (Kerkyra) – Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, transfer z/na letiště v Řecku, ubytování ve studiu nebo v hotelu s polopenzí, výlety dle programu, služby průvodce, pojištění proti úpadku cestovní kanceláře ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje

Cena nezahrnuje: vstupy během výletů, komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu 35 Kč/osoba/den, pobytovou taxu cca 0,5-1,5 EUR/pokoj/den.

09.06. (So) - 20.06. (St) 2018 - 12 dní, 11 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba pevné lůžko polopenze další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-21 290 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Ostrov Korfu - zelený ráj Jónských ostrovů

destinace: Řecko, Korfu, Agios Georgios

termín:09.06. (So) - 20.06. (St) 2018 (12 dní, 11 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

cena: 21 290 Kč

Ostrov Korfu - zelený ráj Jónských ostrovů
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...