Datour, cestovní kancelář

hotel Alkyon ***

kufr

Termín:11.07. (St) - 21.07. (So) 2018

změnit termín

Délka pobytu:11 dní, 10 nocí

ID hotelu:661814

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 22 690 Kč

Popis a poloha
rodinný hotel postavený v klasickém řeckém stylu se nachází cca 30 m od nádherné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.
Vybavení

recepce s trezory pro hosty, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, brouzdaliště pro děti s dětským koutkem, bar u bazénu. V hotelovém baru velkoplošná TV. V prostorách recepce, restaurace a baru u bazénu možnost připojení k wifi zdarma.

Ubytování
dvoulůžkové zrekonstruované nebo nově postavené pokoje s možností až dvou přistýlek mají klimatizaci zdarma, vlastní sociální zařízení, malou ledničku, TV s příjmem ČT 24, telefon a balkon nebo terasu. Fén k zapůjčení na recepci zdarma. Přistýlka pro dospělou osobu je formou dodatečného lůžka, pro děti rozkládací lůžko a ve 4lůžkových pokojích palanda.
Stravování
formou all inclusive, snídaně, obědy a večeře formou bufetu se podávají v příjemné klimatizované hotelové restauraci. Během dne drobné občerstvení v baru u bazénu (tousty, minipizza, sendviče, sušenky). Nápoje místní výroby, víno, nealkoholické nápoje, pivo, káva a čaj jsou servírovány rovněž na baru u bazénu, a to v době
od 10:00 do 21:00.
Stravování
All inclusive
Pláž
nádherná písečná pláž pouze 30 m od hotelu.
Zábava
v blízkosti oblíbené taverny a obchůdky, v některých je možná komunikace i v češtině, herna bowlingu. V okolí plážový volejbal, půjčovna kol, motorek, aut a na pláži půjčovna šlapadel a motorových člunů.
Názor CK

Oblíbený hotel přímo u nádherné pláže. Výhodou lednice, TV a klimatizace v ceně. Velký bazén s brouzdalištěm pro děti.

Doprava
Letecky
Svozová místa
Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady (dálnice).
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Korfu (Kerkyra) - Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, transfer do místa ubytování a zpět na letiště, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, all inclusive, služby česky mluvícího delegáta, pojištění pro případ úpadku cestovní kanceláře ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu 35 Kč/osoba/den, Výhled na moře 500 Kč/osoba - lze pouze u dvoulůžkových pokojů a dvoulůžkových pokojů s přistýlkou, počet pokojů je omezen. Pobytovou taxu 1,5 EUR/pokoj/den. 

Slevy
děti do 2 let (bez nároku na lůžko a služby) jsou zcela ZDARMA. Dětské ceny platí pro děti ubytované na 3. a 4. lůžku v pokoji.
Exception of type 'System.OutOfMemoryException' was thrown. at anchoice.prices.listPrices(String sess, String hotelID, String priceID, String checkin, String checkout, String start, String lm, String fm, String doprava, String misto, String strava, String linktype, String vbmisto, String selDateFrom, String selDateTo, String dayssel, String pricefrom, String monthsel, Boolean groupprices, String sort, Int32 perpage, String filter_trip_from, String filter_trip_to, Boolean linkToHotelDetail) in D:\Anchoice\Applications\anchoice2.0\App_Code\prices.vb:line 671
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

hotel Alkyon ***

destinace: Řecko, Korfu, Agios Georgios

termín:11.07. (St) - 21.07. (So) 2018 (11 dní, 10 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: All inclusive

cena: 22 690 Kč

hotel Alkyon
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...