Datour, cestovní kancelář

Adventní Vídeň ***

kufr

Termín:27.11. (So) - 27.11. (So) 2021

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:687379

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 890 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Program
1. den: V ranních hodinách (Trutnov 3:30, HK 4:30, PCE 5:00, Svitavy 6:00 a další nástupní místa analogicky) odjezd z ČR, po příjezdu do VÍDNĚ zastávka u zámku SCHÖNBRUNN a návštěva adventního trhu před zámkem. Přejezd do středu města a prohlídka historického centra s průvodcem. Individuální volno k návštěvě nejznámějšího vídeňského adventního trhu na Radničním náměstí. Odjezd z vánočně osvětlené Vídně cca v 18:00 hod. 

Vídeňský advent začíná již 6 týdnů před Štědrým dnem, takže i v listopadovém termínu bude možné u radnice navštívit tradiční vánoční trhy, ještě bez velkého počtu lidí. V listopadových termínech je navíc možné vystoupit z busu nedaleko centra a není třeba hradit přesun metrem. 
Cena zahrnuje
dopravu busem, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.
Příplatky
komplexní cestovní pojištění vč. storna 37 Kč.
Nástupní místa
Trasa W - Trutnov (+180), Dvůr Králové nad Labem (+250) a Jaroměř (+150) nebo Hořice (+250), Hradec Králové, Pardubice, Holice nebo Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno (-100).

Výsledná trasa bude stanovena na základě počtu přihlášených osob z jednotlivých míst. Nástupní místa na hlavní trase jsou bez příplatku. U některých nástupních míst je v závorce uveden příplatek, případně sleva. V případě, že není na svoz min. 6 osob, je CK oprávněna již potvrzené nástupní místo změnit na nejbližší nástupní místo na hlavní trase a peníze za tzv. svoz budou klientům vráceny. Zrušení svozu ze strany CK není důvodem k odstoupení od Smlouvy o zájezdu ze strany klienta. Pro skupiny nad 15 osob možný odjezd i z dalších míst dle dohody v cestovní kanceláři. 
Poznámky
Do vánočně vyzdobené Vídně s námi můžete cestovat nejen autobusem s průvodcem, ale i vlakem nebo vlastním autem. Ubytování Vám zajistíme nejen v době Adventu a nejen ve Vídni. Nabídku na další rakouská města zpracujeme "na míru".
Náš tip
Rakouská metropole oděná do vánočního hávu, to je Vídeň v adventním čase. Prohlídka historického centra s průvodcem, návštěva nejznámějšího vídeňského adventního trhu na Radničním náměstí a proslulý zámek Schönbrunn.

Adventní Vídeň ***

destinace: Rakousko, Vídeň

termín:27.11. (So) - 27.11. (So) 2021 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

cena: 890 Kč

Adventní Vídeň
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Datour s.r.o. IČO: 26002311
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...