Datour, cestovní kancelář

Zugspitze - majestátní dáma - pro seniory - NOVINKA

kufr

Termín:28.09. (Čt) - 01.10. (Ne) 2023

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:1024192

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 10 900 Kč

Popis a poloha
Zugspitze – nejvyšší hora Německa, pohoří Karwendel a Wetterstein – labyrint divokých vápencových štítů, městečko Seefeld – klenot nad Innsbruckem, kostel Seekirchl – dominanta a symbol města, divoká soutěska Leutaschklamm, nádherné výhledy, drahé výjezdy lanovkami v ceně zájezdu.
Ubytování
Hotel s dlouhou tradicí leží cca 1 km od centra Seefeldu, poblíž stanice lanovky. V hotelu je restaurace, výtah, jídelna. Pokoje mají koupelnu s WC, TV-Sat, trezorek a k dispozici je i připojení k w-fi zdarma.
Program
1. den – ráno odjezd autobusu z Prahy, odpoledne zastávka v centru Partenkirchen a procházka ulicí Ludwigstrasse, která patří mezi nejkrásnější alpské třídy. K večeru příjezd do Seefeldu – malebná náhorní plošina (1.200 m), která se rozkládá mezi masivními vápencovými pohořími Wetterstein a Karwendel. Ubytování v hotelu a večeře. 2. den – snídaně, v Seefeldu výjezd pozemní lanovkou kolem jezírka Kaltwassersee do mezistanice Rosshütte (1.760 m) a odtud další výjezd kabinkou na Seefelder Joch (2.064 m). Panoramatická plošina s výhledy na pohoří Karwendel, Wettersteingebirge, Silvrettu, Lechtalské a Stubaiské Alpy – impozantní podívaná. Od vyhlídky je možný výstup ke křížku na vrchol Seefelder Spitze (2.220 m, cca 30-45 minut chůze, převýšení 156 m). Odpoledne odjezd do nádherné divoké soutěsky Leutaschklamm – nenáročná trasa vede po zavěšených ocelových lávkách, které jsou tvořené z roštů a jsou upevněné na kolmé skále vysoko nad hřmící vodou. Úchvatné pohledy dolů na různé kaskády a meandry. Součásti trasy jsou i dva mosty. Před večeří příjemná procházka k barokní ikoně Seefeldu – Jezernímu kostelu svatého Kříže (Seekirchl), který nechal v 17. století vystavět arcivévoda Leopold V. Habsburský. Večeře. 3. den – snídaně, odjezd do Ehrwaldu, výjezd kabinovou lanovkou z rakouské strany na nejvyšší horu Německa – Zugspitze 2.962 m. Vrchol leží v alpském masivu Wetterstein přesně na hranici mezi Německem a Rakouskem. Jedinečný 360° panoramatický rozhled s více než 400 alpskými vrcholy ve čtyřech různých zemích až do vzdálenosti 250 km. Odpoledne okružní trasa kolem úchvatného horského ledovcového jezera Eibsee pod severní stěnou hory Zugspitze s průzračně čistou vodou, se spoustou malých zátok a ostrůvků (okruh 7 km, cca 2 hodiny chůze). Večeře. 4. den – snídaně, odjezd z hotelu do Mösern, kde je k vidění největší volně zavěšený zvon v Alpách vysoko nad údolím řeky Inn, tzv. Zvon míru, který symbolizuje přátelství a dobré sousedské vztahy mezi alpskými zeměmi jako je Rakousko, Německo, Švýcarsko a Itálie. Odjezd do ČR, návrat ve večerních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře formou menu o 3 chodech), průvodce, výjezdy lanovkami, pobytovou taxu, ložní prádlo, pojištění proti úpadku CK.
Příplatky
komplexní pojištění 156 Kč/osoba a zájezd, připojištění COVID-Plus 390 Kč/osoba a pobyt, 1 lůžkový pokoj 1 400 Kč/zájezd.
Nástupní místa
Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (dálnice), Praha, Beroun a Plzeň.

Za příplatek 200 Kč/osoba: Trutnov, Jaroměř a Hořice.
Poznámky
Průvodce: Milena Myšáková

Zugspitze - majestátní dáma - pro seniory - NOVINKA

destinace: Rakousko, Tyrolsko, Zugspitz Arena

termín:28.09. (Čt) - 01.10. (Ne) 2023 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

cena: 10 900 Kč

Zugspitze - majestátní dáma - pro seniory - NOVINKA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Datour s.r.o. IČO: 26002311
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...