Datour, cestovní kancelář

Zillertal 2 - NOVINKA - magická síla hor a vody

kufr

Termín:26.06. (Ne) - 01.07. (Pá) 2022

změnit termín

Délka pobytu:6 dní, 5 nocí

ID hotelu:986212

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 13 590 Kč

Popis a poloha
Pokračování zájezdu do Zillertalu z roku 2021, nový program včetně výletu k jezeru Achensee. Ubytování ve stejném hotelu, výjezdy lanovkami v ceně, all inclusive.
Ubytování
Hotel v Aschau s all inclusive (snídaně a večeře formou bufetu, svačina - obložená houska, kterou si každý připraví sám u snídaně, nápoje neomezeně mezi 10.00-21.00 hodinou - pivo, víno, nealko).
Program
1. den – ráno odjezd autobusu z nástupních míst. K večeru příjezd do údolí Zillertal, ubytování a večeře. 2. den – snídaně, odjezd naším autobusem do Fügenu a výjezd lanovkou Spieljochbahn (1.862 m). Od lanovky výstup na vrchol Spieljoch (1.920 m) s křížem a krásnou vyhlídkou do údolí (cca 20 min). Majestátní panoramata pohoří Karwendel a Stubaiských Alp. Zpět je možné si projít stezku určenou pro chůzi naboso. Pro zdatnější středně náročný okruh kolem vrcholu Onkeljoch (2.066 m) po horských pěšinách k salaši Gartalm (1.860 m), posezení a návrat k lanovce (celkem 3 h chůze). Večeře. 3. den – snídaně, odjezd naším autobusem do Zell am Ziller a výjezd lanovkou Rosenalmbahn (1.774 m). Nenáročné putování k chatě Kreuzwiesenalm (1.884 m) nebo k jezírku Fichtensee. Pro zdatnější krásný okruh spojený s výstupem na vrchol Karspitz (2.257 m), celkem 4 h chůze. Večeře. 4. den – snídaně, odjezd naším autobusem na výlet k jezeru Achensee, které je nazýváno „tyrolským fjordem“. Z údolí vyjedeme k jezeru parní zubačkou Achenseebahn – nejstarší dodnes provozovaná úzkorozchodná ozubnicová parní trať na světě (1889). Z Pertisau 1,5 hodinová túra podél břehu jezera Achensee k restauraci Gaisalm, cestou možnost koupání, návrat pěšky nebo výletní lodí (jízdné cca 6 Euro), posezení na lázeňské promenádě. Večeře. 5. den – snídaně, odjezd naším autobusem do Finkenbergu a výjezd lanovkou Finkenberger Almbahn (2.095 m). Nenáročný panoramatický okruh kolem nového architektonického prvku Granatkapelle (cca 1 h) nebo výstup na Wanglspitze (2.420 m), odkud je velkolepý výhled na horské vrcholy (celkem 3 hodiny). Večeře. 6. den – snídaně, odjezd naším autobusem do ČR s krátkou zastávkou v sýrárně s muzeem, kde je možné pozorovat v běžném provozu výrobu másla nebo sýrů. Možnost nákupu sýrů, másla, jiných mléčných produktů a suvenýrů. Návrat ve večerních až nočních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 5x ubytování v hotelu v Aschau s all inclusive (snídaně a večeře formou bufetu, svačina - obložená houska, kterou si každý připraví sám u snídaně, studené nápoje neomezeně mezi 10.00-21.00 hodinou - pivo, víno, nealko), průvodce, výjezdy lanovkami v programu, jízdu zubačkou, pobytovou taxu, ložní prádlo, pojištění proti úpadku CK.
Slevy
slevy platí pro děti 6-14,9 let ubytované na 3. a 4. lůžku.
Příplatky
komplexní pojištění 222 Kč/osoba a zájezd, připojištění COVID-Plus 390 Kč/osoba a zájezd, 1 lůžkový pokoj 1 500 Kč/zájezd.
Nástupní místa
Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (dálnice), Praha, Beroun a Plzeň.

Za příplatek 200 Kč/osoba: Trutnov, Jaroměř a Hořice.
Poznámky
Průvodce: Míla Nováková
Náš tip
Pokračování zájezdu do Zillertalu z roku 2021, nový program včetně výletu k jezeru Achensee. Ubytování ve stejném hotelu, výjezdy lanovkami v ceně, all inclusive.

Zillertal 2 - NOVINKA - magická síla hor a vody

destinace: Rakousko, Tyrolsko, Zillertal Arena

termín:26.06. (Ne) - 01.07. (Pá) 2022 (6 dní, 5 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: All inclusive

cena: 13 590 Kč

Zillertal 2 - NOVINKA - magická síla hor a vody
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Datour s.r.o. IČO: 26002311
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...