Datour, cestovní kancelář

Kitzbühelské pohlazení

kufr

Termín:14.08. (Ne) - 19.08. (Pá) 2022

změnit termín

Délka pobytu:6 dní, 5 nocí

ID hotelu:983767

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 12 990 Kč

Popis a poloha
Kitzbüheler Horn a hora Hohe Salve – nejvýznamnější vyhlídkové vrcholy Kitzbühelských Alp, trasy po upravených horských cestách, alpská květinová zahrada, světoznámé městečko Kitzbühel – často nazývané Monte Carlo Alp, nádherné jezero Wildseelodersee. Karta na lanovky a all inclusive v ceně zájezdu.
Ubytování
Penzion v Hopfgartenu s all inclusive (snídaně bufet, svačina, večeře formou menu o 3 chodech s možností výběru hlavního jídla, nápoje neomezeně mezi 10.00-22.00 hodinou - pivo, víno, nealko).
Program
1. den – ráno odjezd autobusu z nástupních míst. Příjezd do penzionu v Hopfgartenu, večeře.2. den – snídaně, odjezd do Kirchbergu, výjezd kabinkovou lanovkou Fleckalmbahn (1.802 m). Okružní procházka kolem jezera Ehrenbachhöhensee a kaple sv. Bernarda směrem na Hahnenkamm – ke startu prestižního závodu ve Světovém poháru (celkem cca 100 minut). Odpoledne přejezd do Kitzbühelu a výjezd lanovkami Hornbahn na vrchol Kitzbüheler Horn (1.996 m), kde se na vrcholku hory tyčí vysílač. Nádherný výhled do všech světových stran, překrásný pohled na Grossglockner, Grossvenediger a další horské celky. Možnost posezení, občerstvení. Projdeme zajímavou alpskou botanickou zahrádkou (40 minut) k další lanovce, kterou sjedeme pak dolů do údolí. Večeře. 3. den – snídaně, odjezd do Fieberbrunnu, výjezd kabinkovými lanovkami (1.654 m) a výstup k horské chatě Wildseeloderhaus (1.854 m), která má luxusní polohu na břehu horského jezera. Posezení na chatě a okruhem zpět do mezistanice lanovky (celkem 2,5-3 h chůze). Večeře. 4. den – snídaně, odpočinkový den, z Hopfgartenu výjezd kabinkovým lanovkami Salvenbahn na jednu z vyhlídkových hor v Tyrolsku – Hohe Salve (1.829 m) – díky jedinečné poloze a 360 stupňové vyhlídkové plošině je z ní především nádherný panoramatický výhled na velkou část Tyrolska. Za příznivého počasí je vidět i na Vysoké Taury, Zillertalské Alpy a Wilder Kaiser. Krátká procházka kolem hory, zastávka u nejvýše položeného kostelíka v Rakousku, poutního kostela sv. Jana Křtitele. Odpoledne Brixen im Thale, výjezd kabinkovou lanovkou Hochbrixenbahn do mezistanice, nenáročná procházka kolem jezera Filzalmsee, možnost delších variant k salaším Filzalm, Frankalm (cca 20 minut) nebo i delší 1,5 h okruh s možností posezení na salaši Silleralm. Odpoledne u jezera si můžete zpestřit i tím, že se projdete bosí v rašeliništi. Večeře. 5. den – snídaně, odjezd do Pass Thurnu, výjezd kabinkovou lanovkou na Resterkogel (1.894 m) a nenáročnou panoramatickou hřebenovou cestou výstup na Zweitausender (2.004 m), celkem cca 2,5 hodiny chůze. Cestou zpět zastávka v Kitzbühelu, nejznámějším a proslulejším městečku v okolí díky tomu, že se zde každoročně koná prestižní Světový pohár v alpském lyžování – sjezd na Hahnenkammu, nejslavnější sjezdovce Streif v Evropě. Procházka kolem kostela a kaple do centra, kde se projdeme po luxusní pěší zóně a uděláme si představu o městečku, které v zimě navštěvují především klienti vyšší třídy. Večeře. 6. den – snídaně, odjezd z penzionu do ČR. Návrat v podvečerních až večerních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 5x ubytování v penzionu v Hopfgartenu s all inclusive (snídaně bufet, svačina, večeře formou menu o 3 chodech s možností výběru hlavního jídla, nápoje neomezeně mezi 10.00-22.00 hodinou - pivo, víno, nealko), průvodce, Kitzbühelskou kartu na lanovky, pobytovou taxu, ložní prádlo, pojištění proti úpadku CK.
Slevy
slevy platí pro děti do 15,9 let ubytované na přistýlce, sleva 1 000 Kč pro děti do 15,9 let na pevném lůžku a pro dospělé na přistýlce.
Příplatky
komplexní pojištění 222 Kč/osoba a zájezd, připojištění COVID-Plus 390 Kč/osoba a zájezd, 1 lůžkový pokoj není možný.
Nástupní místa
Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (dálnice), Praha, Beroun a Plzeň.

Za příplatek 200 Kč/osoba: Trutnov, Jaroměř a Hořice.
Poznámky
Průvodce: Míla Nováková
Náš tip
Kitzbüheler Horn a hora Hohe Salve – nejvýznamnější vyhlídkové vrcholy Kitzbühelských Alp, trasy po upravených horských cestách, alpská květinová zahrada, světoznámé městečko Kitzbühel – často nazývané Monte Carlo Alp, nádherné jezero Wildseelodersee. Karta na lanovky a all inclusive v ceně zájezdu.

Kitzbühelské pohlazení

destinace: Rakousko, Tyrolsko, Kitzbühel / Mittersill

termín:14.08. (Ne) - 19.08. (Pá) 2022 (6 dní, 5 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: All inclusive

cena: 12 990 Kč

Kitzbühelské pohlazení
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Datour s.r.o. IČO: 26002311
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...