Datour, cestovní kancelář

Kitzbühelské pohlazení

kufr

Termín:13.08. (Ne) - 17.08. (Čt) 2023

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:1024092

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 12 990 Kč

Popis a poloha
Kitzbüheler Horn a hora Hohe Salve – nejvýznamnější vyhlídkové vrcholy Kitzbühelských Alp, květinové korzo, světoznámé městečko Kitzbühel – často nazývané Monte Carlo Alp, nádherné jezero Wildseelodersee, trasy po upravených horských cestách, alpská květinová zahrada. Karta na lanovky a nápoje v ceně zájezdu.  
Ubytování
Penzion v Hopfgartenu s polopenzí a nápoji (snídaně jednodušší bufet, večeře menu o 3 chodech s možností výběru hlavního jídla, někdy salát, nápoje neomezeně mezi 10.00-22.00 hodinou - pivo, víno, nealko).
Program
1. den – ráno odjezd autobusu z nástupních míst. Příjezd do penzionu v Hopfgartenu, večeře.  2. den – snídaně, odjezd do Pass Thurnu, výjezd kabinkovou lanovkou na Resterkogel (1.894 m) a nenáročnou panoramatickou hřebenovou cestou výstup na Zweitausender (2.004 m), celkem cca 2,5 hodiny chůze. Odpoledne přejezd do Kitzbühelu a výjezd lanovkami Hornbahn na vrchol Kitzbüheler Horn (1.996 m), kde se na vrcholku hory tyčí vysílač. Nádherný výhled do všech světových stran, překrásný pohled na Grossglockner, Grossvenediger a další horské celky. Možnost posezení, občerstvení. Projdeme zajímavou alpskou botanickou zahrádkou (40 minut) k další lanovce, kterou sjedeme pak dolů do údolí. Večeře. 3. den – snídaně, odjezd do Kirchbergu, výjezd kabinkovou lanovkou Fleckalmbahn (1.802 m). Okružní procházka kolem jezera Ehrenbachhöhensee a kaple sv. Bernarda směrem na Hahnenkamm – ke startu prestižního závodu ve Světovém poháru (celkem cca 100 minut). Možnost sjet lanovkou i do centra Kitzbühelu, nejznámějšího a proslulejšího městečka v okolí. Procházka po luxusní pěší zóně. Odpoledne se koná v Kirchbergu krásné květinové korzo – průvod alegorických vozů se sochami z barevných květin (vstup cca 8 Euro). Večeře. 4. den – snídaně, odjezd do Fieberbrunnu, výjezd kabinkovými lanovkami (1.654 m) a výstup k horské chatě Wildseeloderhaus (1.854 m), která má luxusní polohu na břehu horského jezera. Posezení na chatě a okruhem zpět do mezistanice lanovky (celkem 2,5-3 h chůze). Večeře. 5. den – snídaně, z Hopfgartenu výjezd kabinkovým lanovkami Salvenbahn na jednu z vyhlídkových hor v Tyrolsku – Hohe Salve (1.829 m) – díky jedinečné poloze a 360 stupňové vyhlídkové plošině je z ní především nádherný panoramatický výhled na velkou část Tyrolska. Za příznivého počasí je vidět i na Vysoké Taury, Zillertalské Alpy a Wilder Kaiser. Krátká procházka kolem hory, zastávka u nejvýše položeného kostelíka v Rakousku, poutního kostela sv. Jana Křtitele. Před polednem odjezd do ČR, Návrat ve večerních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).  
Cena zahrnuje
Ceny na osobu a zájezd v Kč zahrnují: dopravu autobusem, 4x ubytování v penzionu v Hopfgartenu s polopenzí a nápoji (snídaně jednodušší bufet, večeře formou menu o 3 chodech s možností výběru hlavního jídla, někdy salát, nápoje neomezeně mezi 10.00-22.00 hodinou - pivo, víno, nealko), průvodce, Kitzbühelskou kartu na lanovky, kartu na místní dopravu (autobus i vlak), pobytovou taxu, ložní prádlo, pojištění proti úpadku CK
Slevy
ceny v tabulce platí pro děti do 15,9 let ubytované na přistýlce, sleva 1 000 Kč pro děti do 15,9 let na pevném lůžku a pro dospělé osoby na přistýlce.
Příplatky
komplexní pojištění 195 Kč/osoba a zájezd, připojištění COVID-Plus 390 Kč/osoba a zájezd, 1 lůžkový pokoj není možný.
Nástupní místa
Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (dálnice), Praha, Beroun a Plzeň. Za příplatek 200 Kč/osoba: Trutnov, Jaroměř a Hořice.
Poznámky
Průvodce: Míla Nováková
Náš tip
Kitzbüheler Horn a hora Hohe Salve – nejvýznamnější vyhlídkové vrcholy Kitzbühelských Alp, květinové korzo, světoznámé městečko Kitzbühel – často nazývané Monte Carlo Alp, nádherné jezero Wildseelodersee, trasy po upravených horských cestách, alpská květinová zahrada. Karta na lanovky a nápoje v ceně zájezdu.  

Kitzbühelské pohlazení

destinace: Rakousko, Tyrolsko, Kitzbühel / Mittersill

termín:13.08. (Ne) - 17.08. (Čt) 2023 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

cena: 12 990 Kč

Kitzbühelské pohlazení
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Datour s.r.o. IČO: 26002311
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...