Datour, cestovní kancelář

Flachau,Hochkönig,Dachstein-West zájezd bez nočního přejezdu

kufr

Termín:26.02. (Ne) - 03.03. (Pá) 2023

změnit termín

Délka pobytu:6 dní, 4 noci

ID hotelu:1007834

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Light All Inclusive

Cena vč. tax: 7 490 Kč 7 265 Kč

Popis a poloha
Popis a poloha: oblíbený rodinný gasthof Torrenerhof s vedlejší budovou leží na klidném místě na okraji lesa, cca 2 km od centra Gollingu. Vedlejší budova je naproti gasthofu. Během zájezdu se bude lyžovat ve 4 velmi pěkných lyžařských střediscích, cesta naším autobusem trvá do každého cca 30-40 minut. Lyžování 1x ve Flachau, 1x Flachauwinkl, 1x Hochkönig a poslední den v Dachstein West. Vybavení: v hlavní budově recepce, jídelna, společenská místnost s TV, wi-fi zdarma, výtah, malá diskotéka (není otevřená každý den). Ve vedlejší budově jsou pokoje pro hosty.
Ubytování
Gasthof Torrenerhof *** v Gollingu - 2-4 lůžkové jednoduše vybavené pokoje vlastní sociální zařízení, TV, některé s balkonem, 3. a 4. lůžko v pokoji je přistýlka.
Stravování
lehké all inclusive – snídaně bufet, u snídaně je možné si připravit malou svačinu (obložený chléb), bohaté večeře formou menu o 3 chodech s možností výběru od 2. dne nebo formou bufetu. Nápoje neomezeně od 10.00 do 21.00 hodin jako např. točené pivo, stolní víno, nealko v určené jídelně, formou samoobsluhy.
Program
Příjezd na ubytování v podvečerních hodinách, ubytování. Další dny lyžování, poslední den po lyžování odjezd do ČR (převlečení v autobuse). Předpokládaný příjezd do ČR v nočních až ranních hodinách dle jednotlivých středisek a výstupních míst. První stravovací službou je večeře v den příjezdu a poslední je snídaně v den odjezdu, pokud není uvedeno jinak.
Cena zahrnuje
autobusovou dopravu, 4x ubytování v gasthofu Torrenerhof s lehkým all inclusive, pobytovou taxu, ložní prádlo, delegáta.
Slevy
ceny pro děti 2-15,9 let platí na přistýlce ve 2-4 lůžkových pokojích viz tabulka cen, dospělí na přistýlce sleva 800 Kč/zájezd.
Příplatky
komplexní pojištění 234 Kč/osoba a zájezd, připojištění COVID-Plus 390 Kč/osoba a zájezd, balíček Zima Plus ČPP 90 Kč/osoba a zájezd a permanentka, jednolůžkový pokoj 800 Kč/zájezd.
Nástupní místa
Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (dálnice), Praha, Tábor (Písek), České Budějovice.
Poznámky
Orientační ceny skupinových permanentek: 4 denní dospělí 216 Euro, děti ročník 2016-2007 110 Euro a junioři ročník 2006-2004 162 Euro.
Náš tip
Pestrá kombinace 4 pěkných středisek, lyžování ve všední dny mimo přetížené víkendy, zájezdy bez nočního přejezdu, neomezená konzumace nápojů do 21.00 hodin.

Flachau,Hochkönig,Dachstein-West zájezd bez nočního přejezdu

destinace: Rakousko, Salcbursko, Salzburger Sportwelt

termín:26.02. (Ne) - 03.03. (Pá) 2023 (6 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Light All Inclusive

cena: 7 265 Kč

Flachau,Hochkönig,Dachstein-West zájezd bez nočního přejezdu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Datour s.r.o. IČO: 26002311
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...