Datour, cestovní kancelář

Perly Dolního Rakouska s plavbou lodí po Dunaji ***

kufr

Termín:05.05. (So) - 07.05. (Po) 2018

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:648806

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 5 990 Kč 5 391 Kč

Poloha

Dolní Rakousko – země kulturních pokladů, údolí Wachau – světové kulturní dědictví UNESCO, středověké hrady, nádherné kláštery a zámky, plavba lodí po Dunaji, překrásné Kittenberské zahrady – 30 tématických zahrad, fascinující typová rozmanitost, poetická zátiší, klikaté stezky a nekonečné bohatství barev.

Ubytování

Tříhvězdičkový hotel vystavěný ve venkovském stylu se nachází v srdci údolí Wachau v městečku Pöchlarn. Sankt Pölten je vzdálený 15-20 minut jízdy. Hotel je vyhlášený svou kvalitní kuchyní i svými službami. Stravování je zajištěno formou polopenze (snídaně i večeře se podávají formou bufetu). K dispozici jsou 2-3 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Program

1. den – v ranních hodinách odjezd autobusu z Prahy. Zastávka u renesančního zámku Rosenburg, který se tyčí na skále nad Kamptalským údolím, kde jsou k vidění nejen historické sály, ale i draví ptáci. Pak se vydáme za květinami do Kittenberských zahrad – najdete zde zahrady s tajemnými a exotickými názvy jako je Zahrada ohně, slunce, duhy nebo pokušení, ale také typickou venkovskou babiččinu zahrádku, zahrádku bylinkářskou, japonskou, vřesovou nebo růžovou. Kromě nezapomenutelných dojmů a silného estetického zážitku získáte také velké množství nápadů, jak zkrášlit svou vlastní zahradu. K večeru ubytování a a večeře.

2. den – snídaně, zastávka v zámku Artstetten, který sloužil jako letní sídlo císařské rodiny. Odjezd do Melku – plavba lodí po Dunaji romantickým údolím Wachau do Dürnsteinu. Tento úsek toku je lemován strmými terasovitými svahy porostlými vinicemi a ovocnými sady. Na jejich úpatí se podél dunajských břehů střídá jedna idylická vinařská obec za druhou. Poznáte středověké hrady, malebné vesnice s vinicemi a meruňkovými sady i velkolepé kláštery. Návštěva města Dürnstein, které má krásnou polohu na levém břehu Dunaje – prohlídka kostela, výstup k hradní zřícenině, kde byl před více než 800 lety držen v zajetí anglický král Richard Lví srdce. Možnost nákupu a pestrého výběru ze specialit z wachauských meruněk. Přejezd autobusem do Kremsu, procházka starobylým centrem městečka. Večeře.

3. den – snídaně, Melk – prohlídka městečka a nejznámějšího rakouského kláštera a jeho zahrad. Tento klenot barokní architektury je největším benediktinským klášterem v Evropě. Za jeho 360 metrů dlouhou zdí se ukrývají reprezentační sály, přepychové císařské komnaty a nádherná barokní knihovna s freskami. Po poledni odjezd do ČR a návrat ve večerních až nočních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).

 

Průvodce: Dagmar Fialová

Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu *** s polopenzí, 2-3 lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením, průvodce, plavbu lodí po Dunaji, pobytovou taxu, ložní prádlo, poj. proti úpadku CK.
Příplatky
komplexní pojištění 105 Kč/osoba a zájezd, 1 lůžkový pokoj 750 Kč/zájezd, vstupy cca 35 Euro.
Nástupní místa
Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Praha a České Budějovice.
Ceník
Termín 2018Osoba
05.05.-07.05.5 990
28.09.-30.09.5 990

 

05.05. (So) - 07.05. (Po) 2018 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba s polopenzí pevné lůžko další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-10%First minute5 391 Kč Rezervace
28.09. (Pá) - 30.09. (Ne) 2018 - 3 dny, 2 noci
Osoba s polopenzí pevné lůžko další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-10%First minute5 391 Kč Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Perly Dolního Rakouska s plavbou lodí po Dunaji ***

destinace: Rakousko, Poznávací zájezdy - Rakousko, Rakousko

termín:05.05. (So) - 07.05. (Po) 2018 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

Perly Dolního Rakouska s plavbou lodí po Dunaji
Pořádající ck: Datour, s.r.o. IČO: 26002311
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...