Datour, cestovní kancelář

Od palem k zasněženým třítisícovým vrcholům ***

kufr

Termín:04.05. (So) - 08.05. (St) 2019

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:768879

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 10 590 Kč 9 790 Kč

Popis a poloha
Merano – šarmantní lázeňské město, jedinečné zahrady zámku Trauttmansdorff – kvetoucí oáza uprostřed Alp, Arosa – místo „na konci světa“, jihotyrolský ledovec Schnalstal, plavba lodí po Bodamském jezeře, všechny vstupy a jízdné v ceně zájezdu!
Ubytování
Pěkný hotel se nachází ve vesničce Flirsch am Arlberg. Z hotelu je krásný výhled na Lechtalské Alpy. V hotelu je recepce, jídelna, restaurace,kavárna. Ubytování je v pěkně zařízených 2-3 lůžkových pokojích, které mají vlastní sociální zařízení, fén, rádio, TV. 3. lůžko je většinou přistýlka.
Stravování je formou polopenze: snídaně bufet, večeře menu o 3 chodech.
Program
1. den – ráno odjezd autobusu z Prahy, k večeru příjezd do hotelu ve Flirsch am Arlberg, ubytování a večeře. 2. den – snídaně, přejezd přes Lichtenštejnsko do Švýcarska, krátká zastávka ve Vaduzu, hlavním městě Lichtenštejnského knížectví, přejezd do městečka Chur, které je  nejstarším alpským městem Švýcarska. Odtud výlet panoramatickým vláčkem do Arosy usazené vysoko nad údolím, která má své osobité kouzlo a pro její odloučenost se jí říká „místo na konci světa“. Tato úzkokolejka na trase Chur – Arosa je výjimečná  tím,  že  na  pouhých  26  kilometrech překonává pomocí několika mostů, viaduktů a tunelů převýšení přes 1.150 metrů. Cesta trvá hodinu a nabízí se při ní krásné výhledy na okolní alpské štíty. Večeře.3. den – snídaně, přejezd do Itálie přes průsmyk Reschenpass (1.504 m) kolem modrého přehradního jezera Reschensee, které při výstavbě zatopilo staré vesnice. Dopoledne odhalení meranského ta - jemství: středomořské klima, palmy a olivovníky v údolí, aristokratické venkovské vily a hrady v pozadí se zasněženými třítisícovými vrcholy – město Merano a zahrady zámku Trauttmansdorff, které patří mezi jedny z nejkrásnějších v Itálii. Vyhlídková plošina – umístěna vysoko ve svahu, kde budete odměněni pocitem, že se volně vznášíte nad zámeckými zahradami s grandiózním výhledem na Merano. Přejezd do vysokohorského údolí Schnalstal - výjezd lanovkou na jihotyrolský ledovec Schnalstal do 3.212 m. Posezení na terase s panoramatickým výhledem na zasněžené třítisícovky (možnost občerstvení), výstava věnovaná ledovcovému království a „show gallery“ sněžného muže Ötziho, jehož mumie byla nalezena v tomto údolí. Večeře. 4. den – snídaně, celodenní okruh Vorarlberskem, přejezd přes vysokohorské průsmyky do oblasti Bregenzwald, kde se mísí jednoduchá elegance s neuvěřitelnou rozmanitostí a okouzlující krajinou na relativně malém prostoru. Návštěva sýrárny, kde se dozvíte vše o ruční výrobě sýrů a budete mít možnost sýry ochutnat i nakoupit. Přejezd do středověkého ostrovního města Lindau, které patří mezi nejhezčí bavorská města, procházka historickým centrem. Plavba výletní lodí po Bodamském jezeře do hlavního města Vorarlberska Bregenzu, krátká prohlídka. Večeře. 5. den – snídaně, odjezd z hotelu do ČR, návrat ve večerních až nočních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 4x ubytování v hotelu ve Flirsch am Arlberg s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře menu o 3 chodech), průvodce, všechny vstupy a jízdné uvedené v programu, pobytovou taxu, ložní prádlo, poj. proti úpadku CK.
Příplatky
komplexní pojištění 175 Kč/osoba a zájezd, 1 lůžkový pokoj 900 Kč/zájezd.
Nástupní místa
Hradec Králové, Pardubice, Praha a Plzeň.
Náš tip
Merano – šarmantní lázeňské město, jedinečné zahrady zámku Trauttmansdorff – kvetoucí oáza uprostřed Alp, Arosa – místo „na konci světa“, jihotyrolský ledovec Schnalstal, plavba lodí po Bodamském jezeře, všechny vstupy a jízdné v ceně zájezdu!
Poznámky
Průvodce: Bohuslava Bubeníčková
04.05. (So) - 08.05. (St) 2019 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba s polopenzí pevné lůžko další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-8%First minute9 790 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Od palem k zasněženým třítisícovým vrcholům ***

destinace: Rakousko, Poznávací zájezdy - Rakousko, Rakousko

termín:04.05. (So) - 08.05. (St) 2019 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

cena: 9 790 Kč

Od palem k zasněženým třítisícovým vrcholům
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Datour s.r.o. IČO: 26002311
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...