Datour, cestovní kancelář

Lechtalské Alpy - ráj alpské turistiky ***

kufr

Termín:10.08. (So) - 15.08. (Čt) 2019

změnit termín

Délka pobytu:6 dní, 5 nocí

ID hotelu:768877

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 11 590 Kč 10 590 Kč

Popis a poloha
Velmi oblíbený zájezd do světa alpské přírody, vysokohorská silnice Silvretta Hochalpenstrasse s nádhernými výhledy na okolní „třítisícovky“, přehrady a vodopády, Lech am Arlberg – nejkrásnější vesnice Evropy, nenáročná turistika pro každého, Lechtalská karta, návštěva prodejny špeku, ubytování v hotelu *** s polopenzí a nápojem u večeře.
Ubytování
Ubytování v hotelu *** ve Steegu s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře menu o 3 chodech s možností výběru ze 3 hlavních jídel od 2. dne a salátový bufet), 1 nápoje u večeře (malé pivo, 1/8 l vína, 0,25 l nealko).
Program
1. den – ráno odjezd autobusu z Prahy, příjezd do malebného údolí Tannheimertal, které patří především pro svou krásu mezi nejoblíbenější výletní cíle. Hodinová procházka kolem jezera Vilsalpsee, které je obklopeno vápencovým masivem hor a patří mezi nejkrásnější tyrolská horská jezera. K večeru příjezd do hotelu v Lechtalu, ubytování a večeře.2. den – snídaně, výlet místním autobusem do Lechu am Arlberg – luxusní alpské vesnice, která získala na výstavě Florale 2004 právem zlatou medaili a ocenění „nejkrásnější vesnice Evropy“. Výjezd lanovkou Rüfikopfbahn do 2.350 m. Panoramatická vyhlídka. Odpoledne výjezd lanovkami na Schlegelkopf – posezení na salaši Kriegeralpe, nenáročná turistika chráněnou přírodní oblastí s vápencovými skalami rozrušenými počasím. Do Lechu je možné sejít pěšky nebo sjet lanovkou. Večeře.3. den – snídaně, celodenní výlet na silnici Silvretta Hochalpenstrasse, která vede nádhernou vysokohorskou krajinou z Vorarlberska do Tyrolska, a která je oprávněně nazývána „cestou snů“ – vysokohorská jezera, ledovce, nenáročná procházka kolem přehrady. Cestou zpět zastávka v prodejně největší továrny na špek v Tyrolsku, možnost nákupu z pestrého výběru této tyrolské speciality. Večeře.4. den – snídaně, výlet místním autobusem do vesnice Holzgau a procházka nádherným postranním údolím Höhenbachtal kolem vodopádu Simmswasserfall až k chatě Untere Rossgumpenalm. Zajímavou atrakcí je jeden z nejdelších visutých mostů v Rakousku, který přetíná toto údolí. Přímo ve Steegu lze odpoledne navštívit pěkné aquacentrum (sleva 25 % na vstup v rámci karty). Večeře.5. den – snídaně, odjezd místním autobusem do vesnice Warth a výjezd lanovkou Steffisalpexpres do 1.884 m. Celodenní turistika. Jak lehké trasy k místním horským chatám, tak i středně náročné túry. Jednou z nejoblíbenějších tras je okružní túra nádhernou krajinou kolem salaše Hochalphütte k jezeru Körbersee – krásné výhledy, svišti a příroda, která je minimálně poznamenaná člověkem. Večeře.6. den – snídaně, odjezd z hotelu do údolí Namlos, do největší obydlené osady se salašemi a horskými chatami v Rakousku – Fallerschein (vycházka cca 45 minut). Kolem poledne odjezd po panoramatické cestě přes Bergwang do ČR. Návrat ve večerních až nočních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 5x ubytování v hotelu *** ve Steegu s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře menu o 3 chodech s možností výběru ze 3 hlavních jídel od 2. dne a salátový bufet), 1 nápoje u večeře (malé pivo, 1/8 l vína, 0,25 l nealko), využívání sauny a páry v hotelu, průvodce, Lechtalskou kartu (využívání lanovek, místních autobusů – zastávka přímo u našeho hotelu, koupališť…), mýtné po vysokohorské silnici Silvretta Hochalpenstrasse, pobytovou taxu, ložní prádlo, pojištění proti úpadku CK.
Slevy
slevy platí pro děti 6-13,9 let ubytované na 3. nebo 4. lůžku.
Příplatky
komplexní pojištění 210 Kč/osoba a zájezd, 1 lůžkový pokoj 1 200 Kč/zájezd.
Nástupní místa
Hradec Králové, Pardubice, Praha a Plzeň.
Poznámky
Průvodce: Míla Nováková
Náš tip
Velmi oblíbený zájezd do světa alpské přírody, vysokohorská silnice Silvretta Hochalpenstrasse s nádhernými výhledy na okolní „třítisícovky“, přehrady a vodopády, Lech am Arlberg – nejkrásnější vesnice Evropy, nenáročná turistika pro každého, Lechtalská karta, návštěva prodejny špeku, ubytování v hotelu *** s polopenzí a nápojem u večeře.
10.08. (So) - 15.08. (Čt) 2019 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý s polopenzí včetně 1 nápoje u večeře, pevné lůžko další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-9%First minute10 590 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Lechtalské Alpy - ráj alpské turistiky ***

destinace: Rakousko, Poznávací zájezdy - Rakousko, Rakousko

termín:10.08. (So) - 15.08. (Čt) 2019 (6 dní, 5 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

cena: 10 590 Kč

Lechtalské Alpy - ráj alpské turistiky
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Datour s.r.o. IČO: 26002311
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...