Datour, cestovní kancelář

Ischgl - svět neomezených možností ***

kufr

Termín:26.07. (Pá) - 31.07. (St) 2019

změnit termín

Délka pobytu:6 dní, 5 nocí

ID hotelu:768874

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 9 590 Kč

Popis a poloha
Úchvatný třítisícový pohraniční masiv Silvretty a Samnaungruppe, Ischgl – mondénní středisko obklopené horami, vrchol Greitspitze 2.872 m, visuté mosty, horské chaty a salaše, pěkné turistické okruhy, přehrady s nádhernými scenériemi Alp, karta Silvrettacard v ceně zájezdu.
Ubytování
Ubytování v hotelu *** v Kapplu s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře menu o 3 chodech s možností výběru hlavního jídla od 2. dne a salátový bufet), 1 nápoj u večeře.
Program
1. den – ráno odjezd autobusu z Prahy. K večeru příjezd do údolí Paznauntal, ubytování v hotelu v Kapplu a večeře.2. den – snídaně a naším autobusem do Ischglu. Výjezd lanovkami do sedla Viderjoch (2.737 m), kde vás ohromí velkolepý amfiteátr třítisícovek.Zdatnější si nenechají ujít nenáročný hřebenový výšlap k vrcholu Greitspitze (2.871 m), který tvoří hranici Rakouska se Švýcarskem (45 minut k vrcholu).Odpoledne různé túry dle vlastních fyzických možností:1. lehčí trasa z mezistanice lanovky do údolí. Cestou je několik zajímavých zastavení a 2 visuté mosty „Kitzloch“ a „Bärenfalle“, které přetínají potok Fimbabach (1,5-2 h). Možnost koupání v Ischglu. 2. středně náročná panoramatická túra vysokohorskou krajinou z Idalpu přes vrchol Sassgalunkopf (2.265 m) k salaši Paznauner Taja, kde je možné posedět a občerstvit se, až do mezistanice lanovky (3,5-4 hodiny chůze). Večeře.3. den – snídaně a výjezd z Kapplu lanovkou Diasbahn a lanovkou Alblittbahn do výšky 2.300 m. Zde začíná středně náročná okružní túra k chatě Niederelbelhütte (2.310 m) a pěknému jezeru Sesssee. Možnost odpočinku a občerstvení na chatě a návrat k lanovce Diasbahn (1.830 m, 3,5-4 hodin chůze). Volné odpoledne. Večeře.4. den – snídaně a odjezd naším autobusem do Galtüru – vesnice, která je známá také jako místo, kde se udála jedna z největších lavinových tragédií v novodobých dějinách. Výjezd lanovkou Birkhahnbahn a lehčí túra k přehradě Kops – Stausee a sedla Zeinisjoch (1.822 m, 1,5 h), které tvoří hranici Tyrolska a Vorarlberska. Zde je možné nasednout na místní autobus nebo pokračovat pěšky do Galtüru.Zdatnější zvládnou pěkný výstup na vrchol Breitspitze 2.203 m (1 cesta 75 minut). Túra vede kolem horských ples, jezírek, mokřin až k vrcholovému kříži, ze kterého je panoramatický výhled na vrcholy Silvretty a do údolí Montafon. Odpoledne návštěva moderního muzea „Alpinárium“, které je integrální součástí největší ochranné lavinové bariery v Rakousku nebo výjezd místním autobusem po silnici Silvrettta Hochalpenstrasse, procházka kolem přehrady Silvrettasee (2 h). Večeře.5. den – snídaně a odjezd naším autobusem na začátek údolí do vesnice See. Výjezd lanovkou do stanice Medrialm (1.800 m).1. nenáročná túra k salaši Versingalm (1.964 m, 45 minut chůze, stejnou cestou zpět, možnost posezení a občerstvení).2. středně náročná okružní túra kolem chaty Ascherhütte (2.256 m) s nezapomenutelnými výhledy na Lechtalské Alpy a pohoří Verwall s vrcholem Hoher Riffler (3.168 m), který se řadí k nejvýraznějším vrcholům celého širokého okolí a zároveň se jedná o nejvyšší vrchol tohoto pohoří. Odpočinek a návrat kolem salaše Versingalm k vrcholové stanici lanovky (3 hodiny chůze), odpoledne možnost koupání na koupališti v See. Večeře.6. den – snídaně, odjezd z hotelu do ČR s krátkou zastávkou v prodejně největší továrny na špek v Tyrolsku, možnost nákupu a pestrého výběru této tyrolské speciality. Návrat ve večerních až nočních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst). 
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 5x ubytování v hotelu *** v Kapplu s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře menu o 3 chodech s možností výběru hlavního jídla od 2. dne a salátový bufet), 1 nápoj u večeře, průvodce, Silvrettacard (neomezené využívání lanovek, místních autobusů, koupališť, bazénů, mýto), pobytovou taxu, ložní prádlo, pojištění proti úpadku CK.
Příplatky
komplexní pojištění 210 Kč/osoba a zájezd, 1 lůžkový pokoj 1 250 Kč/zájezd.
Nástupní místa
Hradec Králové, Pardubice, Praha a Plzeň.Svozy:Brno (+400 Kč), Kolín (+150 Kč), Svitavy (+250 Kč), Litomyšl (+250 Kč), Lanškroun (+200 Kč), Ústí na Orlicí (+200 Kč), Trutnov (+200 Kč), Jaroměř (+150 Kč), Hořice (+150 Kč), Liberec (+300 Kč), Mladá Boleslav (+200 Kč), Ústí nad Labem (+350 Kč).CK je oprávně již potvrzený transfer zrušit, pokud je na trase méně než 6 cestujících - příplatek za tzv. "svoz" bude samořejmě vrácen.
Náš tip
Úchvatný třítisícový pohraniční masiv Silvretty a Samnaungruppe, Ischgl – mondénní středisko obklopené horami, vrchol Greitspitze 2.872 m, visuté mosty, horské chaty a salaše, pěkné turistické okruhy, přehrady s nádhernými scenériemi Alp, karta Silvrettacard v ceně zájezdu.
Poznámky
Průvodce: Milena Myšáková

Ischgl - svět neomezených možností ***

destinace: Rakousko, Poznávací zájezdy - Rakousko, Rakousko

termín:26.07. (Pá) - 31.07. (St) 2019 (6 dní, 5 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

cena: 9 590 Kč

Ischgl - svět neomezených možností
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Datour s.r.o. IČO: 26002311
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...