Datour, cestovní kancelář

Flattach, zima, Haus Alpenblick-apartmány

kufr

Termín:28.02. (Pá) - 29.02. (So) 2020

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:876762

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 1 600 Kč

Poloha

Korutany – to je zimní sportování a opravdová radost na sjezdovkách od vysokohorských sjezdů na ledovci až k bezpečným svahům pro nejmenší děti. Korutany na jihu země zůstávají neprávem ve stínu ostatních regionů. Tato oblast totiž nabízí jedny z nejlepších alpských středisek, nejdelší lanovku v Evropě, největší přírodní kluziště a řadu dalších unikátů. Díky své geografické poloze v alpsko-jadranské oblasti jsou Korutany obzvláště hýčkané sluncem a hosté tu zažijí zimní klima bohaté na sníh a o 100 hodin slunečního svitu více než v jiných lyžařských destinacích. Navíc jsou Korutany považovány za místo se zaručenými sněhovými podmínkami. Skiareál Ankogel je malý lyžařský areál na jižních svazích Ankogelu – vzdálenost  3 km. Dvě na sebe navazující kabinové lanovky vyvezou lyžaře do výšky 2 631 n.m. Skiareál Mölltaler Gletscher – lanovky do výše 3 122 m, 53 km upravených sjezdovek - vzdálenost 6 km. 

Haus Alpenblick leží v nadmořské výšce 1 200 m ve Vysokých Taurech, na klidném místě, cca 10 minut chůzí od centra městečka Flattachu. Zastávka skibusu  je ve vzdálenosti 70 m od domu. Vzdálenost od ledovce Mölltal je cca 6 km. Nedaleko ubytování jsou restaurace, banky, supermarket. Vzdálenost z Prahy je cca 540 km. 

Vybavení

Wi-Fi pokrytí v celém domě, lyžárna se sušákem na boty k dispozici. Parkoviště zdarma. Sauna za mírný poplatek na místě. 

Ubytování

každý prostorný apartmán má koupelnu / WC, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a s plně vybaveným kuchyňským koutem (lednice, mikrovlnka, kávovar, trouba, nádobí, příbory) a jídelním koutem, 2 ložnice s přistýlkami, TV, klimatizaci. Apartmán pro 2-4 osoby má navíc 1 ložnici, apartmán pro 5-8osob má 2 ložnice. Obsazenost apartmánů je od 2 do 8 osob. 

Stravování

vlastní.

Cena zahrnuje

nájem apartmánu na 1 noc, spotřebu elektřiny, Wi-Fi, lyžárnu, parkování.

Cena nezahrnuje

místní taxu 2,10€/ osoba od 18 let/ noc, závěrečný úklid od 25€ do 60€ - vše platba na místě.Možnost dokoupení snídaní – 7€ / osoba a den – platba na místě.

 

Flattach, zima, Haus Alpenblick-apartmány

destinace: Rakousko, Korutany, Flattach / Mölltal

termín:28.02. (Pá) - 29.02. (So) 2020 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

cena: 1 600 Kč

Flattach, zima, Haus Alpenblick-apartmány
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...