Datour, cestovní kancelář

Hotel Promenade City ***

kufr

Termín:01.07. (So) - 03.07. (Po) 2023

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:913483

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 2 720 Kč

Poloha

Navštívit Budapešť je „in“ - moderní pulsující metropole na Dunaji s dvoutisíciletou historií a bohatou kulturní tradicí stejně jako Praha a Vídeň připomíná společnou minulost  a stopy rakousko-uherského mocnářství. Bulváry, muzea a paláce nezapřou, že Budapešť má ráda secesi. Připomínkou mocné Uherské říše je slavný Maďarský parlament z přelomu 19. a 20. století, který byl postaven na pešťské straně Dunaje podle westminsterského vzoru ve snaze ukázat světu, že Uhersko je opravdová velmoc. V obdivuhodných interiérech této impozantní budovy uvidíte nejen novogotickou architekturu nejmohutnější maďarské stavby, ale také uherské korunovační klenoty - žezlo, jablko, meč a svatoštěpánskou korunu. V roce 1867 jí byl korunován císař František Josef I. na uherského krále.  Budapešť je ovšem i termálním rájem. Jako jediné velkoměsto nabízí relax ve více než padesáti lázeňských domech, napájených z více než osmdesáti vřídel a léčivých pramenů. Tradici lázeňství zde založili Turci. Za osmanské nadvlády v 16. a 17. století tu vznikly slavné lázně, z nichž jsou dodnes v provozu Rudas, Rácz, Király a Császár s jedinečnou orientální architekturou. Voda je vhodná pro nemoci dýchacího a zažívacího ústrojí, revmatické choroby, poruchy pohybového aparátu, zranění po úrazech, artritida a neuritida.  Lázně Széchényi v parku na konci Andrássyho bulváru patří k největším lázeňským komplexům v Evropě. Uvnitř neobarokního objektu z roku 1913 jsou termální koupele, vanové lázně, bublinkové a slané koupele a také tři velké bazény pod otevřeným nebem, které jsou díky horké vodě (samotný pramen má teplotu 74-75 °C) vyhledávané i v zimě. 
 

Hotel se nachází v centru města na pěší zóně na ulici Váci utca v blízkosti Dunaje. Stanice metra Ferenciek tere je ve vzdálenosti 300 metrů od hotelu. Ulice je plná elegantních obchodů, restaurací a barů. Všechny významné památky jsou pohodlně dostupné městskou dopravou. Historické centrum města je 700 metrů od hotelu. Hotel nabízí letištní transfer za poplatek. 

Vybavení

výtah, kavárna, pokojový servis, prádelna a chemická čistírna, kadeřnictví, kosmetické služby, manikúra, pedikúra, hlídání dětí, prodej suvenýrů, pronájem aut, rezervace vstupenek, prostor pro kuřáky. 
Parkoviště je vzdáleno 5 minut chůze od hotelu (Deák Ferenc utca 5) a parkovací garáž stojí 16 €/ 24 hodin - platba na recepci hotelu.
1. zaparkujte do parkovací garáže
2. vezmete si kartu z parkoviště a necháte si ji u sebe
3. necháte auto v garáži a jdete do hotelu
4. během doby parkování můžete garáž opustit pouze jednou
5. při odhlášení informujte recepci o parkování
6. za parkování zaplatíte na recepci a obdržíte další kartu - potvrzení, že jste platili
7. tuto kartu použijete při výjezdu z garáže. 

Ubytování

komfortně zařízené  pokoje s individuálně regulovanou klimatizací, s možností přistýlky, odhlučněná okna, SAT/TV, fén, telefon, rádio, minibar,  Wi-Fi. Pro rodiny je možné ubytování v propojených pokojích. Některé z pokojů jsou přizpůsobené i tělesně postiženým a alergikům. 

Stravování

snídaně formou bohatého bufetu. 

Cena zahrnuje

ubytování na 2 noci s bufetovou snídaní, místní taxu. 

Cena nezahrnuje

V  období Formule 1 a Festivalu Sziget jsou připočítávány příplatky k ceně ubytování. V  období Formule 1 a Festivalu Sziget jsou připočítávány příplatky k ceně ubytování. V termínech  14.4.-18.4., 29.-3.5., 26.-30.5., 2.-6.6., 16.-20.6. 2022  jsou ceny na vyžádání.

 

Náš tip-pohodlně a výhodně vlakem nebo autobusem s Regiojet

Vlaky do/z Budapešti jezdí 2x denně v každém směru. Regiojet nabízí kompletní rozsah služeb ve čtyřech tarifních třídách. V rámci ceny jízdenky mají cestující rezervaci míst zdarma, možnost bezplatného internetu, nabídku denního tisku a případě i další služby. Rovněž na trase Praha-Budapešť jezdí autobusové spoje Regiojet které jezdí 3x denně v každém směru.

Domácí mazlíčci

nejsou povoleni.

Hotel Promenade City ***

destinace: Maďarsko, Budapešť a okolí, Budapešť

termín:01.07. (So) - 03.07. (Po) 2023 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

cena: 2 720 Kč

Hotel Promenade City
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...