Datour, cestovní kancelář

hotel Alkyon ***

kufr

Termín:

změnit termín

Délka pobytu:

ID hotelu:577747

Doprava:0

Odletové místo:0

Strava:0

Cena vč. tax: 0 Kč

Poloha
rodinný hotel postavený v klasickém řeckém stylu se nachází cca 30 m od nádherné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.
Vybavení
recepce s trezory pro hosty, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, brouzdaliště pro děti a dětským koutkem, bar u bazénu. V hotelovém baru velkoplošná TV. V prostorách recepce, restaurace a baru u bazénu možnost připojení k wifi zdarma.
Ubytování
2 lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají klimatizaci zdarma, vlastní sociální zařízení, malou ledničku, TV s příjmem ČT 24, telefon a balkon nebo terasu. Fén k zapůjčení na recepci zdarma. Přistýlka pro dospělou osobu je formou dodatečného lůžka, pro děti
rozkládací lůžko a ve 4lůžkových pokojích palanda.
Stravování
polopenze formou bufetu, strava se podává v příjemné klimatizované hotelové restauraci. Za příplatek možné dokoupit all inclusive.
Stravování
Stravování lze i formou ALL INCLUSIVE:
Za příplatek 330 Kč/den/dosp. osoba stravování po celý den včetně nápojů! Děti do 12 let mají 50% slevu. Snídaně jsou podávány od 7:00 do 10:00 a večeře od 19:00 do 21:00 v klimatizované hotelové restauraci. U all inclusive jsou navíc obědy od 13:00 do 14:30. Vše formou bufetu. V době od 10:00 do 19:00 je k dispozici v baru u bazénu drobné občerstvení (tousty, minipizza,
sendviče, sušenky, zmrzlina). Nápoje místní výroby, víno, nealkoholické nápoje, pivo, káva a čaj jsou servírovány rovněž na baru u bazénu, a to v době od 10:00 do 21:00.
Pláž
nádherná písečná pláž pouze 30 m od hotelu.
Sport
v blízkosti oblíbené taverny a obchůdky, v některých je možná komunikace i v češtině, herna bowlingu. V okolí plážový volejbal,
půjčovna kol, motorek, aut a na pláži půjčovna šlapadel a motorových člunů.
Názor CK
Oblíbený hotel přímo u nádherné pláže. Výhodou lednice, TV a klimatizace v ceně. Velký bazén s brouzdalištěm pro děti.
Doprava
Letecky
Svozová místa
Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady (dálnice).
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Korfu (Kerkyra) - Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, transfer do místa ubytování a zpět na letiště, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenzi formou bufetu, služby česky mluvícího delegáta, pojištění pro případ úpadku cestovní kanceláře ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu 35 Kč/osoba/den, all inclusive 330 Kč/dospělá osoba/den, děti do 12ti let mají slevu 50%. Výhled na moře 500 Kč/osoba - lze pouze u dvoulůžkových pokojů a dvoulůžkových pokojů s přistýlkou, počet pokojů je omezen.
Slevy
děti do 2 let (bez nároku na lůžko a služby) jsou zcela ZDARMA. Dětské ceny platí pro děti ubytované na 3. a 4. lůžku v pokoji.
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

hotel Alkyon ***

destinace: Řecko, Korfu, Agios Georgios

termín: () | změnit termín

doprava: 0 / 0

strava: 0

cena: 0 Kč

hotel Alkyon
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...