Datour, cestovní kancelář

Hotel Korali ALL INCLUSIVE Club ***

kufr

Termín:15.09. (Pá) - 24.09. (Ne) 2017

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 7 nocí

ID hotelu:355657

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 7 990 Kč 6 490 Kč

Náš názor
standardně zařízený hotel s krásnou zahradou plnou palem a květin, který se díky své výhodné poloze v Sutomore stal velmi oblíbeným a vyhledávaným. Výborná výchozí pozice pro fakultativní výlety autokarem nebo lodí do nejzajímavějších míst Černé Hory.

Váš názor na hotel

Dobrý den,
s manželem jsme se zúčastnili této pobytovky v hotelu Korali v Sutomore a musím Vám říct, že jsme byli velice mile překvapeni, všechno šlo podle „lainy“ a odpoledne jsme se už koupali v teplém moři. Byla to pro nás dovolená po deseti letech (kvůli nemoci jsme nemohli nikam daleko jezdit) a opravdu jsme si ji „prožili suprově“.

Patří Vám všem chvála a dík, i děvčatům a paní Marušce (s pejskem), které nás každý den doprovázely a zařizovaly vše co jsme potřebovali. Fajn bylo, že jsme mohli chodit v plavkách k vodě a pak si sednout na pitíčko, doplnit tekutiny a opět jít do vody. Manželovi se líbil i výlet po jezeře. Jsme rádi za tak hezkou dovolenou a těšíme se, že se tam opět snad jednou znovu podíváme.

B., Brno
Poloha
hotelový komplex se nachází přímo u oblíbené sutomorské pláže dlouhé necelých 1.300 m. Centrum Sutomore je od hotelového komplexu vzdáleno cca 300 m. Podél pláže vede promenáda, která poskytuje nejen velký výběr nákupních možností (butiky, obchůdky se suvenýry, zlatnictví), ale také bohatou nabídku místních restaurací a kaváren.
Vybavení
recepce, hotelová restaurace se 2 terasami, all inclusive bar, parkoviště, televizní místnost v prostoru hlavní recepce, trezor na recepci (za poplatek), WiFi na recepci, rozsáhlý areál se středomořskými borovicemi a palmami, hřiště, parkování u hotelu (zdarma).
Ubytování
klimatizované standardně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem nebo terasou s posezením, vlastní soc. zařízení, SAT TV, telefon, fén, lednička. Možnost pokojů s výhledem na moře (za příplatek). Dětská postýlka na vyžádání (zdarma).
Stravování
ALL INCLUSIVE – snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů včetně nápojů (voda, džus, pivo, víno) - v hotelové restauraci, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (pivo, džus, víno, voda, minerálka, káva, čaj, rakije) a odpolední snack (slané občerstvení) v hotelovém All Inclusive baru (12:00 - 22:00).
Pláž
široká písečně-oblázková pláž vhodná pro děti se nachází přímo u hotelu. Na pláži jsou sprchy se sladkou vodou, plážové restaurace a bary, zábavné vodní atrakce pro děti a dospělé (za poplatek). Plážový servis - 2 lehátka a 1 slunečník (za poplatek). Pláž je lemována pobřežní promenádou. Z pláže můžete obdivovat krásnou přírodní scenérii okolních hor.
Sport a zábava
hřiště pro míčové hry (volejbal, basketbal, fotbal), hřiště pro děti, vodní sporty a atrakce na pláži (za poplatek). Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA.
Cena za osobu zahrnuje
Letecká doprava: 7x ubytování, 7x all inclusive, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Autokarová doprava: 7x ubytování, 7x all inclusive, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb.

Vlastní doprava: 7x ubytování, 7x all inclusive, pobytovou taxu, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)
Poznámka
Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden.
23.08. (St) - 30.08. (St) 2017 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj s možností až jedné přistýlky Dospělý - Dospělý, letecky (st)
All inclusive
Letecky/Praha
-Last minute12 990 Kč Rezervace
25.08. (Pá) - 03.09. (Ne) 2017 - 10 dní, 7 nocí
Dvoulůžkový pokoj s možností až jedné přistýlky Dospělý - Dospělý, autokarem
All inclusive
Autobus
-Last minute7 990 Kč Rezervace
26.08. (So) - 02.09. (So) 2017 - 8 dní, 7 nocí
Dvoulůžkový pokoj s možností až jedné přistýlky Dospělý - Dospělý, vlastní doprava
All inclusive
Vlastní
-Last minute7 990 Kč Rezervace
Dvoulůžkový pokoj s možností až jedné přistýlky Dospělý - Dospělý, letecky
All inclusive
Letecky/Brno
-Last minute13 490 Kč Rezervace
Dvoulůžkový pokoj s možností až jedné přistýlky Dospělý - Dospělý, letecky
All inclusive
Letecky/Praha
-Last minute13 490 Kč Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Hotel Korali ALL INCLUSIVE Club ***

destinace: Černá Hora, Jaderské pobřeží, Sutomore

termín:15.09. (Pá) - 24.09. (Ne) 2017 (10 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: All inclusive

Hotel Korali ALL INCLUSIVE Club
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: KOVOTOUR PLUS, s.r.o. IČO: 62301055
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...